Sportovní

SportNa území města se nachází mnoho míst, kde je možné se oddávat nejrůznějším sportům. Ať už to je krásné prostředí městských lesů, které jsou přívětivé pro běžce, in-line bruslaře, cyklisty, jezdce na koních, běžkaře či pro pěší procházky nebo Koupaliště Flošna pro letní a wellness vyžití, městské lázně a plavecký bazén s celoročním provozem, golfová i minigolfová hřiště, střelnice, lezecké stěny a lanová centra, skatepark, veřejné bruslení na zimním stadionu, udržované běžkařské tratě. Nezáleží na tom, kolik je vám let a jakou máte fyzickou kondici, v Hradci Králové si najde sportovní vyžití každý.

Město Hradec Králové je domovem mnoha významných sportovních klubů. Kromě hokejistů a fotbalistů zmiňme také basketbalisty, hokejbalisty, judisty, střelce, cyklisty a další. Tyto kluby reprezentují město na národní i mezinárodní úrovni a na jejich úspěšnou činnost  jsou jim z rozpočtu města poskytovány dotace, ale i dobré sportovní zázemí ve městě.

Město Hradec Králové každoročně vybírá a oceňuje Sportovce roku a z řad dětí a mládeže také Naděje královéhradeckého sportu a vzhledem k množství kvalitních výkonů je to vždy těžký výběr.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty