Rok rodiny

Rok rodiny logo www.RokRodiny.cz - Letošní turistická sezóna v Hradci Králové je ve znamení rodin, pro které jsme vydali brožurku „Příručka pro dobrodružné rodiny“, se spoustou tipů na trávení volného času ve městě a blízkém okolí. Inspiraci ze všech možných oblastí zde najdou dospělí i děti, její součástí je orientační plánek města a dále také např. i GPS souřadnice doporučovaných míst. Její sestrou je „Hravá mapa“, plná samolepek, úkolů a hádanek, určená především dětem a obsahující anketní lístek návštěvníka, za jehož vyplnění a odevzdání na dále uvedených místech získáte dárek - malé voskovky. Obě publikace obdržíte na vyžádání v turistických informačních centrech města, Muzeu východních Čech, Labyrintu Divadla Drak, Informačním centru Obnovitelné zdroje (Hučák) a recepci kempu Stříbrný rybník.

Právě vychází Letní speciál informačního zpravodaje Radnice, kde naleznete přehled kulturních, sportovních a společenských akcí na celé prázdniny a začátek školního roku.
Ke stažení zde:

pdf Radnice - Letni special 2011


Rok rodiny obálka brožuryTuristické atraktivity města

Jistě si ještě dnes zavzpomínáte na úmorné výlety s rodiči, při kterých jste museli vystát frontu v pokladně každého hradu a vaším základním vybavením chlebníku byla pláštěnka a smažený řízek. Nicméně od putování po tuzemsku vás tyto zážitky neodradili. Dnes jste to vy, kdo by chtěl, aby jeho děti ocenily snahu o společnou rodinnou dovolenou, a rádi byste jim dopřáli víc než jen nezáživné prohlídky památek a muzeí. V rukách tedy držíte toho správného průvodce. Naše brožura vám poskytne základní přehled turistických atraktivit, kulturních, sportovních i zábavních aktivit a praktických tipů, po kterých celá rodina zapojí do objevování města.
Vezměte je do města, kde rozhodně nenajdete jen neživé památky. V Hradci Králové naleznete řadu interaktivních expozic, zajímavostí a míst, které uvítá celá vaše rodina. Navíc si můžete v našich informačních centrech vyžádat speciální pracovní sešit „Hradec Králové hrou“, který je plný různých otázek a úkolů, které budou bavit nejen vaše děti.

Přejeme vám mnoho nezapomenutelných zážitků ve městě Hradec Králové.

P.s.: Dítěti, které nebude chtít odjet domů, napište cedulku s adresou, kam ho máme, až se Hradce nabaží, zaslat.


misto.jpgMáte malé děti a potřebujete si oddechnout? Máme pro vás tzv. Místa přátelská rodině

Jsou to místa určená zdarma rodinám s malými dětmi, jako zázemí pro krátký oddych, nakrmení děťátka a jeho přebalení, s dostupnou tekoucí vodou a toaletou. Místa přátelská rodině jsou označena speciálním logem a níže uvádíme jejich výčet vč. kontaktů a provozní doby.

Z důvodu letních prázdnin může být provozní doba u některých center omezena.


Na přehled vybraných akcí roku rodiny v Hradci Králové se můžete podívat zde...

 

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty