Rodinný závod O pohár primátora zná své vítěze

závody na cyklotrenažerech v sobotu 19. března se rodinné týmy utkaly o Pohár primátora města Hradec Králové v závodě na cyklistických profitrenažérech v rámci veletrhu INFOTOUR a CYKLOTURISTIKA v kongresovém centru Aldis. Profesionální cyklotrenažery vyzkoušelo v průběhu celého veletrhu na 150 závodníků z řad návštěvníků i vystavovatelů, kteří na veletrh přicestovali nejen z Hradce Králové, Opočna, Karviné, Chomutova, Starých Hradů, Trutnova, Náchoda apod., ale také z Polské Nysy či Walbrzychu. Závod rodiných dvojic proběhl ve dvou kategoriích (dospělý a dítě do 12 let, dospělý a osoba nad 12 let) a zúčastnilo se ho celkem dvanáct dvougeneračních rodinných dvojic. Všichni závodníci si odnesli zajímavé ceny.

Nejlepší dvojice v obou kategoriích obdržela z rukou primátora města Hradec Králové MUDr. Z. Finka "Pohár primátora". V kategorii dospělý a dítě do 12 let zvítězili nejlepším časem otec Jirka a syn Marek Mílovi z Hradce Králové. V kategorii dospělý a osoba nad 12 let dosáhli nejlepšího času otec Viktor a dcera Kateřina Kupcovi, taktéž z Hradce Králové.

Celý závod organizačně zajistil odbor kultury, sportu a cestovního ruchu ve spolupráci s profesionální cyklistickou organizací PSK Whirlpool Author, na cyklotrenažerech „ELITE“, které k tomuto účelu zapůjčila firma Shimano Paul Lange se sídlem v Ostravě a na kolech zn. Wheeler, které poskytla firma VELO CZ z Hradce Králové.

V průběhu celého veletrhu Infotour a cykloturistika 2011 byly organizovány doprovodné soutěže na cyklotrenažérech, jako např. Závod vystavovatelů a závod na vzálenost 1780 m. Vítězem se stal pan Milan ze Starých Hradů vynikajícím časem 1:55 min.   

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty