Rock for People získal prestižní Greener Festival Award a má termín na 2011

Rock for People Další novinky hlásí festival Rock for People zhruba 260 dní před svým dalším ročníkem. Tou nejdůležitější je získání prestižního a v zahraničí zároveň jediného relevantního ocenění Greener Festival Award for 2010 pro „zelený a čistý festival“. Na plnění velmi náročných kritérií vypsaných stejnojmennou organizací (www.agreenerfestival.com) dohlíželi její zástupci osobně; o to větším úspěchem je označení „Green & Clean“, které zástupci Rock for People osobně převzali 18. listopadu v Londýně.

Certifikát není jen odměnou za šetrný přístup k přírodě, ale i závazkem pro nadcházející 17. ročník: ten proběhne tradičně ve Festivalparku v Hradci Králové od 2. do 5. července 2011 a je opět zařazen do prestižního ckylu nejvýznamějších akcí v Hradci Králové - Calendarium Regina (www.calendariumregina.cz). První limitovaná série vstupenek je v prodeji od 1. listopadu – a to výhradně na síti Tickets for People - www.ticketsforpeople.cz.

Po certifikátu Čistý festival znamená ocenění A Greener Festival další důkaz o směřování Rock for People k co nejmenší zátěži životního prostředí a příjemnému pobytu všech návštěvníků. Během letošního ročníku se vysbíralo přes 110 000 pivních kelímků, jejichž složením vznikl had o rekordní délce 1 155,25 metru – RfP se tím s násobným rozdílem oproti jiným open air akcím zapsal do České knihy rekordů. Vedle toho 150 brigádníků vytřídilo během 24hodinového provozu třídící linky na 100 % veškerého odpadu vyprodukovaného ve Festivalparku i stanovém městečku; 80 % z něj bylo recyklováno.

  

Rock for People

 

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty