Program letního kina Širák na srpen

LKSirak_perex_1.jpg [27. červenec 2017]  Hradecká kulturní a vzdělávací společnost Vás zve do letního kina Širák, kde na Vás v srpnu čeká program plný zajímavých filmů.

Těšit se můžete na zajímavé filmy, např. Baby Driver, Anabelle 2: Zkrocení zla, Atomic Blonde: Bez lítosti, Po strništi bos, Bůh ti žehnej, Ozzy Osbourne a řadu dalších.


V srpnu je promítání od 20:30 hodín.


Více informací o programu naleznete na www.letnikinosirak.cz.

 

program LKS 2017-srpen.jpg

OKLAMANÝ
USA 2017, režie Sofia Coppolová, 94 minuty, přístupný, titulky
Milostné drama z americké občanské války. Zraněný voják mezi dívkami z internátní školy působí jako odjištěný granát. V boji o jeho přízeň mají hormony pré. Spousta potřebných ženských a jeden charismatický promiskuitní chlap. Příběh plný lásky, žárlivosti a msty. Hrají: Elle Fanningová (Neon Demon), Kirsten Dunstová (Smrt v labyrintu), Nicole Kidmanová (Grace, kněžna monacká), Colin Farrell (Fantastická zvířata a kde je najít) aj. MLÁDÍ NEVYBOUŘENÉ... CENA ZA REŽII NA MFF V CANNES 2017.

 

BABY DRIVER
Anglie / USA 2017, režie Edgar Wright, 112 minut, přístupný od 12 let, titulky
Mladičký řidič Baby má věčně na uších sluchátka, ale v branži je nejlepší. Zajišťuje zločincům únik z místa činu. Když potká vysněnou krásku, chce začít znovu. Jenže gauneři se pochopitelně neštítí ničeho. Dá se jim uniknout? Život, láska i svoboda mají na kahánku.V hlavní roli idol dívek, rychlá kola a kaskadérské kousky. Hrají: Ansel Elgort (Hvězdy nám nepřály), Kevin Spacey (Americká krása), Lily Jamesová (The Exception), Jamie Foxx (Amazing Spider- Man 2) aj. AKČNÍ KOMEDIE PLNÁ HVĚZD.

 

MILOVNÍK PO PŘECHODU
USA 2017, režie Ken Marino, 115 minut, přístupný, titulky
Maximo měl od začátku jasno. Bude gigolem! Po 25 letech úspěchů však zůstává bez domova, bez peněz, bez vrtulníku. K nelibosti své upjaté sestry začíná předávat zkušenosti malému synovci. Ani sexy babičky nedají starému svůdníkovi spát! Komedie. Hrají: Eugenio Derbez (Kniha života), Salma Hayeková (Frida), Kristen Bellová (Matky na tahu), Raquel Welchová (Zapomeň na to), Rob Lowe (Sex Tape) aj. TENHLE TÝPEK BY BYL NEBEZPEČNEJ I JAKO VOSKOVÁ FIGURÍNA!

                        

VALERIAN A MĚSTO TISÍCE PLANET
Francie 2016, režie Luc Besson, 129 minut, přístupný, mluveno česky
Nejtěsnější tým jsou dva. Jenže speciální agent Valerian kromě pověsti svůdníka nemůže kolegyni Laureline nic nabídnout. Šancí by bylo vypořádat se v zoufale krátkém čase s neznámou (mimochodem velice ošklivou) silou, která ohrožuje idylické Město tisíce planet. Jedinečná vize světa za hranicemi představivosti. Nesmírné vesmírné dobrodružství dle průlomového komiksu. Hrají: Dane DeHaan (Balerína), Cara Delevingneová (Sebevražedný oddíl), Clive Owen (The Escape), Rihanna aj. ŠUP DO 28. STOLETÍ!

 

ANNABELLE 2: ZROZENÍ ZLA
USA 2017, režie David Sandberg, 109 minut, do 15 let nepřístupný, titulky
Pro dobrotu na žebrotu. Když se mrtvá dcera chce vrátit jako panenka, nevěřte jí. Pravděpodobně se z ní stane životu nebezpečná potvora. Ani řádová sestra, ani dívky ze sirotčince v prokleté rodině klid nenajdou. Snad pomůže křížek... Mysteriózní hororový thriller, pokračování velmi úspěšné Annabelle. Hrají: Alicia Vela-Baileyová (Zhasni a zemřeš), Stephanie Sigmanová (Spectre), Miranda Ottová (Já, Frankenstein), Javier Botet (Mumie) aj. OČEKÁVEJTE VELMI SOLIDNÍ DÁVKU JEKOTU.

 

ATOMIC BLONDE: BEZ LÍTOSTI
USA 2017, režie David Leitch, 115 minut, do 15 let nepřístupný, titulky
Provozujete-li za studené války v Berlíně špionáž, bez tvrdých pěstí a pistole to nezvládnete, třebaže jste atraktivní blondýna. Agentka MI6 Lorraine Broughtonová, expertka na boj zblízka, vyšetřuje vraždu svého kolegy. A za každých okolností se musí řídit radou zkušenějších: Nikomu nevěřit! Hrají: Charlize Theronová (Rychle a zběsile 8), James McAvoy (série X- Men), John Goodman (Den patriotů), Sofia Boutellová (Mumie) aj. I ŽENY MUSEJÍ UMĚT PŘITLAČIT!

                                                  

JÁ, PADOUCH 3
USA 2017, režie Pierre Coffin, Kyle Balda, 96 minut, přístupný, mluveno česky
Mimoni jásají, jejich šéf se rozhodl vrátit k bláznivým akčním kouskům. Největší světový padouch Gru a jeho žlutí mimoní pomocníčci jsou tady s novým dobrodružstvím. A budou čelit neméně rafinovanému zločinci jménem Baltazar Bratt. Naštěstí má Gru další kamarády – agentku Lucy Wilde a adoptovaný trojlístek uličnic: Margo, Edith a Agnes. ZNOVU TAK TROCHU ZLOČINCEM.  COOOOŽE????

 

PO STRNIŠTI BOS
ČR 2017, režie Jan Svěrák, 111 minut, přístupný, mluveno česky
Co bylo před Obecnou školou? Maminka, tatínek a osmiletý Eda hlásí návrat. Za německé okupace se rodina stěhuje z Prahy na venkov. Chlapec a jeho klukovská parta. Rodinná tabu. Dětství a hrdinství v každém z nás. Jan Tříska není tentokrát učitel Igor Hnízdo, ale nerudný a tajemný dědeček. Podle stejnojmenné knihy Z. Svěráka. Hrají: Ondřej Vetchý, Tereza Voříšková, Alois Grec, Jan Tříska, Oldřich Kaiser, Zuzana Stivínová, Zdeněk Svěrák aj. ZARUČENÝ TRHÁK LETOŠNÍ DOMÁCÍ SEZONY.

 

ALICE COOPER                                 
Kanada 2014, režie Sam Dunn, Reginald Harkema, Scot McFadyen, 98 minut, přístupný, titulky
O nesvéprávných alkoholicích, vykrádajících matkám šatníky. Hudba tak hlasitá, že rozhoupe obraz na stěně. Vincent Furnier, syn pastora, převtělený v noční můru rodičů - Alice Coopera. První, kdo strašil publikum a bořil tabu. Kalhotky na obalu desky, rakev, oběšení, živý had, sex, smrt a násilí na pódiu. Obdivovatel Dalího a Beatles chtěl být rockovou hvězdou. A dokázal to! Hrají: Alice Cooper, Elton John, Iggy Pop, Dee Snider, John Lydon, Wayne Kramer aj. ANEB CO NÁM KOMUNISTI ODPÍRALI.

          

ŠPUNTI NA VODĚ
ČR 2017, režie Jiří Chlumský, 85 minut, přístupný, mluveno česky
"No tak jsem debil, ale aspoň jsem po tátovi." Mokrá varianta filmu S tebou mě baví svět. Rodinná komedie o třech otcích, kteří chtějí sjet Sázavu se sedmi dětmi manželkám navzdory. Hodina a půl  předzvěsti blížícího se léta. Hraje několik kachen, čtyři koně, jeden křeček, jeden pes, nespočet hmyzích druhů + Jiří Langmajer, Hynek Čermák, Pavel Liška, Tatiana Vilhelmová, Anna Polívková aj. 157 000 DIVÁKŮ ZA PRVNÍ DVA TÝDNY.

 

Zabiják & bodyguard
U
SA 2017, režie Patrick Hughes, 111 minut, do 15 let nepřístupný, titulky
Když se věci zhorší, sežeňte si ochránce. Nesmí to ale být váš největší nepřítel! Špičkový osobní strážce dostane nového zákazníka: svého úhlavního protivníka. Musí ho chránit, třebaže by se nejraději navzájem zabili. Honičky a havárie aut, jaké se málokdy vidí. Akční komedie. Hrají: Ryan Reynolds (série Deadpool), Samuel L. Jackson (Kong: Ostrov lebek), Gary Oldman (Vesmír mezi námi), Elodie Yungová (Bohové Egypta), Salma Hayeková (Milovník po přechodu) aj. NIKDY HO NESPOUŠTĚJ Z OČÍ!

                  

BŮH TI ŽEHNEJ, OZZY OSBOURNE
USA 2011, režie Mike Fleiss, Mike Piscitelli, 96 minut, přístupný, titulky
"Občas mě děsí být Ozzy Osbourne. Ale mohlo by to být horší. Mohl bych být Sting." Příběh největšího potřeštěnce rockového světa. Člověk, který ochutnal snad celou Mendělejevovu tabulku. Totální hell boy. Magor, který ukousl hlavu živé holubici i netopýrovi. Cesta ke slávě s Black Sabbath, roky závislosti na alkoholu a drogách. Pravda natvrdo. Hovoří Paul McCartney, členové Black Sabbath, Henry Rollins, Tommy Lee. KOMU OZZY ŠMAKUJE, PŘEŽIJE, ŽE FUCKUJE!

 

VELKÁ OŘÍŠKOVÁ LOUPEŽ 2
K
anada / USA / Jižní Korea 2017, režie Cal Brunker, přístupný, mluveno česky
Zbrusu nové pokračování animované dobrodružné burákově praštěné rodinné komedie. Nemusíte nutně být velcí, abyste byli velkým hrdinou. Hnusný starosta chce udělat z domova zvířátek zábavní park. Jenže netuší, že neexistuje větší síla než síla přírody. Ovšem musí do toho jít všichni, v čele s veverčákem Bručounem. O tenhle prostor přece stojí za to bojovat! Srandy užijete kopec, samozřejmě v českém znění. TAJNÝ ŽIVOT ZVÍŘÁTEK, MODEL 2017.

 

(Zdroj: Hradecká kulturní a vzdělávací společnost)

 

 

 

 

 

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty