Naděje královéhradeckého sportu 2013

Naděje královéhradeckého sportu 2013 [19. únor 2014]  Osmnáct vynikajících sportovců, pět úspěšných sportovních týmů a bohatý zábavný doprovodný program. To vše mohli právě včera prožívat se zdejšími mladými sportovci všichni, kteří   zavítli  na devátý ročník vyhlášení „Nadějí královéhradeckého sportu“ do sálu královéhradecké Filharmonie. 

Oceněným sportovcům pogratulovali a věcné ceny předali zástupci vedení města, předseda sportovní komise rady města a patron tohoto ročníku, kterým je úspěšný reprezentant v judu Pavel Petřikov. Toho zastoupil z důvodu reprezentačních povinností jeho otec, trenér a neméně úspěšný reprezentant, Pavel Petřikov starší.    

v kategorii jednotlivců byli oceněni:

  • Adéla Josefová, hráčka Tenis – Centra DTJ Hradec Králové, za 1. místo v halovém oblastním přeboru Východních Čech ve dvouhře i čtyřhře
  • David Doležal, člen oddílu judo TJ Sokol Hradec Králové, za titul mistr České republiky v kategorii mladších žáků
  • Vojtěch Netuka, orientační běžec oddílu TJ Slavia Hradec Králové, za titul mistr České republiky na krátké trati a 2. místo na mistrovství České republiky v nočním orientačním běhu
  • Jan Hubáček, badmintonista TJ Montas Hradec Králové, za 2. místo na mistrovství České republiky ve čtyřhře U19 a dvě 1. místa na celorepublikových turnajích ve dvouhře
  • Tereza Kubíčková, členka oddílu rychlostní kanoistiky TJ Sokol Hradec Králové, za dva tituly mistryně České republiky a 10. místo na mistrovství světa v kanoistickém maratónu
  • Daniel Karlíček, člen Karate klubu G&G Hradec Králové, za titul mistra České republiky v kategorii staršího dorostu
  • Barbora Bukáčková, členka Sportovního klubu Karate Spartak Hradec Králové, za titul mistryně České republiky v kumite a 2. místo ve světovém poháru dorostenek
  • Natálie Víšková, členka A - Teamu Hradec Králové, za titul mistryně České republiky a 3. místo na mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu
  • Daniel Vandas, orientační běžec klubu OK 99 Hradec Králové, za 5. místo na mistrovství Evropy dorostu a 2. místo na mistrovství České republiky na klasické trati
  • Lenka Svobodová, orientační běžkyně klubu OK 99 Hradec Králové, za 6. místo na mistrovství Evropy dorostu ve sprintu a 22. místo na juniorském mistrovství světa na krátké trati
  • Diana Bláhová, členka oddílu Judo Club Hradec Králové, za 2. místo na mistrovství České republiky juniorek a 3. místo na mistrovství České republiky dorostenek
  • Lenka Rojíková, šachistka, ŠK Lípa, za titul mistryně České republiky v kategorii D16
  • Filip „Rebel“ Hloucal, člen Taneční skupiny T-BASS, za 18. místo na mistrovství Evropy a 18. místo na mistrovství světa v Break dance a 1. a 2. místo na mistrovství České republiky
  • Vojtěch Heger, člen Klubu vodního slalomu Hradec Králové, za dvě 2. místa na mistrovství České republiky v kategorii C1 dorost ve slalomu a sprintu a 3. místo na ECA junior Cup v kategorii C1 U14
  • Jan Doležal, atlet oddílu TJ Sokol Hradec Králové, za 3. místo na mistrovství světa dorostu a dvě 1. místa na mistrovství České republiky v sedmiboji a ve skoku dalekém
  • Dominik Müller, atlet oddílu TJ Sokol Hradec Králové, za 1. místo na mistrovství České republiky v běhu na 60 m
  • Natálie Kadlečková, moderní gymnastka TJ Slavia Hradec Králové, za 1. místo v oblastním přeboru a 3. místo v mezinárodním závodě v kategorii juniorek
  • Matěj Vaněk, člen Sportovně střeleckého klubu Dukla Hradec Králové, za titul mistr České republiky v brokové střelbě v kategorii dorostu

  

  v kategorii kolektivů byli oceněni:

  • Tým CHEEKY CHEERKY, mažoretky AC HIP – HOP Hradec Králové, za 3. místo na mistrovství světa 2013 a 2. místo na mistrovství České republiky v kategorii senior, v tomto složení: Kateřina Bedlivá, Hana Beránková, Petra Dědková, Veronika Dubnová, Klára Házová, Ivana Chvojanová, Barbora Kuttichová, Adéla Najmanová, Kateřina Němcová, Lucie Pávová, Linda Smolová, Petra Smolová, Kateřina Staňková, Zuzana Špačková, Markéta Václavková, Lucie Valášková, Tereza Větvičková, Anna Voltrová, Eliška Voltrová, Anna Záhálková a Kateřina Žalská
  • Volejbalisté TJ Slavia Hradec Králové, za 1. místo v Českém poháru a 3. místo na mistrovství České republiky žáků, v sestavě: Miroslav Drozen, Jan Halberštát, Karel Hrnčíř, Matěj Klimeš, Miroslav Kroužek, Tomáš Kunc, Jan Mareš, Tomáš Repák, Jakub Tobišek, Matouš Vancl, Kamil Vavřička a Jakub Wagner 
  • Fotbalisté FC Hradec Králové, za 1. místo v České lize mladšího dorostu U17 v sezóně 2012/2013, v sestavě: Libor Blažek, Roman Dunda, Radek Kollár, Václav Střelec, Bedřich Fogl, Martin Knap, Roman Dědeček, Michal Stasser, Štěpán Jirman, Jakub Nešický, Daniel Trubač, Jakub Dzurko, Vojtěch Habrman, Dominik Müller, Adam Jeníček, Tomáš Hynek, David Novák, Jan Rutsch, Jiří Miker, Ondřej Brokeš, Jan Sobotka a Dominik Fišera   
  • Jan Bárta, Jaroslav Lang a Jan Horký, členové družstva Sportovně střeleckého klubu Dukla Hradec Králové, za titul mistrů České republiky družstev dorostu v brokové střelbě
  • Mažoretky A – Teamu Hradec Králové, za 3. místo na mistrovství světa a 4. místo na mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu v kategorii kadetky, ve složení: Nikola Kosařová, Markéta Prouzová, Andrea Semeráková, Šárka Soukupová, Kateřina Pánková, Nikol Trávníčková, Viktorie Hodková, Justýna Horálková, Anna Vaněčková, Eva Koritenská, Soňa Hanušová, Lucie Filipová, Alžběta Lexová, Amelie Lexová, Aneta Lašáková, Daniela Vaníčková, Aneta Zajícová, Klárka Honzejková, Simona Trávníčková, Martina Bergerová a Veronika Pekárková 

Naděje 2013

V doprovodném programu se na akci Naděje královéhradeckého sportu každoročně představuje řada špičkových sportovců i úspěšných sportovních organizací. Nejinak tomu bylo i letos. V akci jste mohli vidět  medailistky z mistrovství světa mažotetek, tým CHEEKY CHEERKY z Aerobic Club HIP – HOP Hradec Králové, ukázky bojových umění  judo a taekwondo oddílů TJ Sokol Hradec Králové, úspěšnou baletku Nicol Kašíkovou z Baletní školy HKH Vlaďky Hrbkové,  vystoupení populární Taneční skupiny T-BASS, dechberoucí biketrialovou exhibici Marka Bělovského, vystoupení úspěšných moderních gymnastek z SK MG AJUR Hradec Králové a v neposlední řadě druhé vicemistryně světa, mažoretky A-TEAM ze Sport – Teamu Hradec Králové


Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013
Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013
Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013 Naděje 2013

    

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty