Naděje královéhradeckého sportu 2011

Naděje královéhradeckého sportu 2011 Již posedmé město Hradec Králové ocenilo své Naděje královéhradeckého sportu, tentokráte za vynikající sportovní výsledky roku 2011 v mládežnických kategoriích. Dvacet individuálních sportovců a pět kolektivů převzalo z rukou představitelů města prof. Mgr. Josefa Krofty, náměstka primátora, Ladislava Škorpila, předsedy sportovní komise a patronky tohoto ročníku Radky Krejčové, mistryně Evropy v karate ocenění za výborná umístění v republikových i mezinárodních soutěžích, kterých dosáhli v roce 2011.  

v kategorii jednotlivců byli oceněni:

  • Natálie Novotná, tenistka Tenis-Centra DTJ Hradec Králové, za 1. místo na Východočeském žebříčku dorostenek a několikanásobné vítězství na celostátních turnajích
  • Vojtěch Netuka, orientační běžec TJ Slavia Hradec Králové, za 1. místo v celostátním žebříčku v kategorii starších žáků a 13. místo na světových závodech ve Švédsku
  • Pavel Vaněk, člen Sportovního střeleckého klubu Dukla Hradec Králové, za 3. místo na juniorském mistrovství světa družstev a 2. místo na mistrovství České republiky juniorů v trapu
  • Jan Doležal, atlet TJ Sokol Hradec Králové, za pětinásobné vítězství na mistrovství České republiky žáků v disciplínách: skok vysoký, hod diskem, štafeta 4x60 m a 3x300 m
  • Michal Desenský, atlet TJ Sokl Hradec Králové, za 1. místo na mistrovství České republiky juniorů v běhu na 200 m
  • Josef Čavajda, člen Sportovní školy boxu, BOX-Club HK, za 1. místo na mezinárodním turnaji Old.Mark. v Jablonci nad Nisou a za titul Talent roku 2011
  • Tomáš Heger, člen Klubu vodního slalomu Hradec Králové, za titul mistra České republiky, 1. místo v závodě Olympijských nadějí v Polsku a 1. místo na Olympiádě dětí a mládeže v kategorii C1 
  • Daniel Karlíček, karatista Sportovního klubu G&G Karate Hradec Králové, za titul mistra České republiky mladšího dorostu
  • Petr Hora, volejbalista TJ Slavia HK, za místo v základní sestavě reprezentace České republiky v kategorii kadetů
  • Tomáš Klinský, člen TJ Sokol Deštné v Orlických horách, za titul mistra České republiky ve slalomu a 2. místo na Skiinterkritériu v Říčkách v Orlických horách ve slalomu
  • Markéta Novotná, orientační běžkyně, OK 99 HK, za titul mistryně České republiky na klasické trati starších dorostenek      
  • Anna Koutníková, členka oddílu zápasu TJ Sokol HK, za dva tituly mistryně České republiky ve volném stylu v kategorii mladších a starších žákyň 
  • Martin Koblížek, stolní tenista TJ Sokol Pražské Předměstí, za 2. místo v celostátním juniorském žebříčku stolních tenistů a 2. místo na mistrovství České republiky družstev 
  • Jan Pospíšil, člen Sportovně střeleckého klubu Třebeš, za 1. a 2. místo ve finále Českého poháru mládeže v disciplíně vzduchová puška a sportovní malorážka              
  • Vojtěch Jedlička, člen SK Karate Spartak Hradec Králové, za 1. místo na Světovém poháru karate Grand Prix v Hradci Králové v kumite mladších žáků
  • Michal Hamáček, badmintonista TJ Montas Hradec Králové, za dvě 3. místa na mistrovství České republiky ve dvouhře a čtyřhře v kategorii U17
  • Lenka Rojíková, šachistka, ŠK Lípa, za titul mistryně České republiky v rapid šachu a 2. místo na mistrovství České republiky v praktickém šachu dívek
  • Vít Zbirovský, rychlostní kanoista TJ Sokol Hradec Králové, za dorostenecký titul mistra České republiky v kajaku
  • Hynek Chroust, rychlostní kanoista TJ Sokol Hradec Králové, za 12. místo na mistrovství světa, 7. místo na mistrovství Evropy a dva tituly mistra České republiky v kanoistickém maratonu
  • Tereza Kubíčková, rychlostní kanoistka TJ Sokol Hradec Králové, za 9. místo na juniorském mistrovství světa, 7. místo na mistrovství Evropy juniorů a titul mistryně České republiky v kajaku

  

  v kategorii kolektivů byli oceněni:

  • Basketbalistky TJ Sokol Hradec Králové, za titul mistryň České republiky mladších dorostenek v sestavě:  Andrea Andělová, Tereza Nosková, Barbora Samková, Kateřina Trnková, Kateřina Prachařová, Anna Hrušková, Gabriela Lachnitová, Nikola Chalupová, Michaela Kaňuková a Michaela Hidveghy
  • Fotbalisté FC Hradec Králové a.s., za titul mistr dorostenecké ligy: Milan Knobloch, Štěpán Martinovský, Tomáš Koubek, Tomáš Holeš, Jiří Štěpán, Tomáš Petrášek, Jakub Novák, Marián Hock, Radim Faltus, Jan Malý, Josef Krolop, Radek Doležal, Jan Dvořák, Matěj Ptáček, Martin Kopáč, Radek Tichý, Michael Hofman, Jan Hodas a Jakub Petřík
  • Aerobic Club HIP- HOP Hradec Králové, skupina CHEEKY CHEERKY, za titul mistryně Evropy v kategorii týmů pom pom ve složení: Claudie Bezpalcová, Petra Dědková, Veronika Dubnová, Kateřina Feková, Eva Halberštátová, Lenka Kociánová, Gabriela Krejcarová, Michaela Krumlová, Eva Kuchařová, Leona Kvasničková, Jana Málková, Kateřina Marvanová, Monika Maršová, Lucie Pávová, Michaela Povejšilová, Markéta Slánská, Linda Smolová, Kateřina Staňková, Veronika Strouhalová, Michaela Suchá, Nicoll Šiková, Zuzana Špačková, Lucie Valášková, Tereza Větvičková, Kristina Zbirovská a Diana Vítová
  • Družstvo starších žáků oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Králové, za 3. místo ve finále mistrovství České republiky na dráze, ve složení: Dominik Müller, Marek Lochman, Jan Doležal, Daniel Werner, Adam Jeníček, David Špriňar, Vojtěch Záhora, Filip Svatoš, Vojtěch Hrůša, Václav Pícha, Josef Chmelař, Štěpán Jirman, Martin Štěpánek, Pavel Kopczyk, Jiří Šlégr, Jan Novotný, Jiří Trsek, Jan Sobotka, Vladimír Siegl, Jakub Janata, Kamil Kolář, Marek Lukáš, Patrik Nejl, Adam Penjak a David Ryba
  • Orientační běžkyně OK 99 Hradec Králové, za titul mistryň České republiky v dorosteneckých štafetách, ve složení: Klára Novotná, Lenka Svobodová a Markéta Novotná

  

Naděje královéhradeckého sportu 2011

  

V bohatém doprovodném programu se představili Fidgety Feet, mistři České republiky ve stepu, žáci tanečního oboru ZUŠ Střezina Hradec Králové , skupina CHEEKY CHERKY, mistryně Evropy v mažoretkovém sportu, členky AC Hip Hop Hradec Králové, karatisté SK Karate Spartak Hradec Králové, členové baletu Národního divadla v Praze, bývalí žáci tanečního oboru ZUŠ Střezina, basketbalisté TJ Sokol Pražské Předměstí, bojovníci kendó a iaidó z Nozomi Dojo Hradec Králové. Dvěma hudebními vstupy večer zpříjemnila i kapela složená z žáků hudebního oboru ZUŠ Střezina Hradec Králové  ŘÍZCI A ROŠTĚNKY.

  

Fidgety Feet Footbag Řízci a roštěnky Balet Kendó

  

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty