Naděje královéhradeckého sportu 2007

Naděje 2007Třetí ročník vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Hradce Králové v kategoriích mládeže se uskutečnil 30. 1. 2008 již tradičně v sále královéhradecké Filharmonie. Mezi individuálními sportovci bylo titulem „Naděje královéhradeckého sportu“ oceněno 21 vynikajících a nadějných sportovců, z toho bylo oceněno 9 sportovkyň a 11 sportovců. Titulem byly oceněny také 4 nejúspěšnější sportovní kolektivy. O zábavu mezi jednotlivými vyhlášeními se svými exhibicemi postarali vicemistři světa ve footbagu a další úspěšní královéhradečtí sportovci z A-TEAMu J. Nováčkové, taekwonda, kendó, taneční skupiny T-BASS, mažoretky Isabel, stepařky z Tap Dance Company Avalanche a ukázka sportovní kynologie.

  

V kategorii jednotlivců byli oceněni:

  • Kristina Hostáková, Golf Club Hradec Králové, za 6. místo na mistrovství České republiky žákyň v golfu
  • Jan Doskočil, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl atletiky, za 2 místo na mistrovství České republiky žáků ve skoku o tyči a taekwondista
  • Tomáš Hrdina,  TJ Sokol Hradec Králové, oddíl takwonda, za 1. místo na mezinárodním mistrovství České republiky Czech Open
  • Daniel Havrda, Havrda-Brož Racing Team, silniční motocyklista, za 1. místo na mistrovství České republiky ve třídě Evropa mini GP 70
  • Kateřina Siniaková, TK Tenis-Centrum Hradec Králové, tenis, za 2. místo v celorepublikovém žebříčku žákyň
  • František Štrait,TJ Sokol Hradec Králové, oddíl judo, za titul mistr České republiky starších žáků a 3. místo na Olympiádě dětí a mládeže
  • Barbora Ostřížková, VK Slavia Hradec Králové, oddíl kanoistiky, za první místo v Českém poháru dívek
  • Tomáš Ostřížkovi, VK Slavia Hradec Králové, oddíl kanoistiky, za první místo v Českém poháru chlapců
  • Věra Mádlová,TJ Slavia Hradec Králové, oddíl orientačního běhu, za 3., 4. a 6. místo na dorosteneckém mistrovství Evropy
  • Veronika a Dominika Kocmanovy, Mažoretky Izabel, mažoretkový sport, za titul vicemistryně Evrop
  • Lucie Matoušková, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl kanoistiky, za sedmé místo na mistrovství světa
  • Jan Kuthan,TJ Sokol Hradec Králové, oddíl kanoistiky, za 3. místo na mistrovství České republiky
  • Jakub Kolář, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl kanoistiky, za 3. místo na mistrovství České republiky
  • Michal Steiner, Juniorklub Hradec Králové, za titul mistr světa v lodních modelech
  • Jan Pospíšil, Sportovně střelecký klub Třebeš, sportovní střelba, za 1. místo na mistrovství České republiky ve střelbě ze vzduchové pušky V dalším bloku byly vyhlášeny basketbalistky TJ Sokol Hradec Králové - mistryně České republiky v kategorii starších
  • Vojtěch Trkal a pes Bob, Agility klub Hradec Králové, sportovní kynologie, za titul mistra a vicemistra České republiky v agility
  • Jan Tobola, SK karate Spartak, za 2. místo na mistrovství České republiky dorostu
  • Hana Machková, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl sportovní gymnastiky, za 3. místo ve finále II. ligy žen mistrovství České republiky
  • Tereza Novotná, OK 99 Hradec Králové, oddíl orientačního běhu, za titul mistryně Evropy dorosteneckých štafet
  • Josef Král, formule BMW, za 2. místo v britském seriálu formule BMW

V kategorii kolektivů byli oceněni:

  • basketbalové družstvo stařších i mladších dorostenek TJ Sokol Hradec Králové, za 1. místo na mistrovství České republiky v kategorii mladších i starších dorostenek v sestavě: Kateřina Bartoňová, Aneta Bičišťová, Renáta Březinová, Klára Pochobradská, Petra Polická, Klára Rosenbaumová, Tereza Staňková, Pavlína Jirková, Lenka Šípová, Kateřina Zavázalová, Aneta Půlpánová, Nikola Pavlasová, Martina Kuhrová, Natálie Hroudná, Štěpánka Halberštátová, Petra Kvítková, Klára Kusebouchová, Anna Brožová, Michaela Horáková a Kristýna Lourková
  • družstvo starších žákyň Dámského fotbalového clubu Slavia, za 2. místo v první lize starších žákyň a za dvě 1. místa v mezinárodních turnajích. Sestava: Nikola Legerská, Barbora Kvasničková, Veronika Svobodová, Tereza Němcová, Radka Vaňková, Anna Šubrtová, Martina Vlačihová, Monika Hrušková, Karolína Nováková, Šárka Homolová, Eva Bartoňová, Pavla Novotná, Barbora Sladká, Hana Marková, Nikola Danihelková a Dominika Poláčková
  • Základní škola Sever, za vítězství v celorepublikovém finále 10. ročníku MC Donald´s Cup 4. – 5. ročníků základních škol ve fotbale v sestavě: David Drozd, Pavel Drozd, Pavel Heidler, Jakub Kotek, Lukáš Kraják, Tomáš Kučera, Milan Markuš, Radek Mládek, Marek Pelikán, Ondřej Sikora, David Sixta, Radek Vohralík, Martin Šejvl a Petr Novotný
  • A-Team J. Nováčkové, za titul mistryň Evropy v aerobicu s třásněmi pom-pom ve složení: Annette Lovasová, Ester Cvejnová, Lenka Jórová, Lucie Vostřelová, Kateřina Tomišková, Pavla Beranová, Eliška Exnerová, Kateřina Bajerová, Kristýna Krejsarová, Markéta Myslivcová, Tereza Parýzková, Tereza Pleskotová, Veronika Koldová, Aneta Špryňarová, Alena Podzimková, Lucie Drbohlavová, Renata Petříková, Michaela Ciobanu, Kateřina Němcová, Klára Tomková, Gabriela Pourová, Adéla Skořepová, Karolína Jahelková, Dominika Doležalová a Dominika Mrázková

Zde naleznete ve formátu PDF brožuru, vydanou u příležitosti 5. ročníku vyhlášení ankety, která sumarizuje všechny oceněné titulem Naděje královéhradeckého sportu v letech 2005 - 2009

pdf Naděje 2005 - 2009

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty