Naděje královéhradeckého sportu 2005

Naděje 2005První tituly byly mladým sportovcům za sportovní výsledky roku 2005 předány 29. 3. 2006 ve velkém sále Filharmonie Hradec Králové. Z rukou primátora města Otakara Divíška, jeho náměstka Martina Soukupa a předsedy sportovní komise Jana Michálka obdrželi titul „Naděje královéhradeckého sportu 2005“, symbolický šek, drobné dárky a poděkování za vzornou reprezentaci města. Součástí programu, který moderoval vedoucí odboru Aleš Mokren, byly ukázky sportovního a tanečního umění samotných oceněných i dalších hostů.

  

V kategorii jednotlivců byli oceněni: 

  • Jakub Kosinka, Squash centrum Hradec Králové, za 1. místo v celorepublikovém žebříčku hráčů do 17 let
  • Michal Lebeda, TJ Sokol Pražské Předměstí, oddíl stolního tenisu, za 6. místo na celorepublikovém žebříčku
  • Svatopluk Býma, Golf Club Hradec Králové, za 1. místo v anketě Golfista roku v kategorii do 16 let
  • Karolína Černá, Golf Clubu Hradec Králové, za 2. místo v anketě Golfista roku v kategorii hráčů do 16 let
  • Tomáš Hrdina, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl taekwonda, za 1. místo na mistrovství České republiky juniorů
  • Angelika Ondrová, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl taekwonda, za 2. místo na mistrovství České republiky juniorek
  • Martina Dašková – Zákravská, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl zápasu, za 1. místo na mistrovství České republiky juniorek ve volném stylu
  • Filip Baláš, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl zápasu, za 2. místo mistrovství České republiky juniorů ve volném stylu
  • Marcela Bezvodová, Plavecký klub Hradec Králové, za 1. místo na mistrovství České republiky a za 1. místo na Olympiádě dětí a mládeže
  • Lucie Matoušková,  TJ Sokol Hradec Králové, oddíl kanoistiky, za 1. místo na mistrovství České republiky v kategorii juniorek
  • Kristýna Kolářová, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl kanoistiky, za 2. místo na mistrovství České republiky v kategorii juniorek
  • Hana Machková,  TJ Sokol Hradec Králové, oddíl sportovní gymnastiky, za 5. místo na mistrovství České republiky v kategorii seniorek
  • Klára Jemelková, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl sportovní gymnastiky, za 3. místo na mistrovství České republiky v kategorii juniorek
  • Hana Synková, G&G Karate Hradec Králové, za 1. místo na mistrovství České republiky v kategorii juniorek
  • Filip Staněk,G&G Karate Hradec Králové,  za 1. místo na mistrovství České republiky v kategorii mladších žáků
  • Matěj Nešetřil,  G&G Karate Hradec Králové, za 1. místo mistrovství České republiky v kategorii starších žáků
  • Michaela Hidvéghyová, G&G Karate Hradec Králové, za 1. místo mistrovství České republiky v kategorii dorostenek
  • Michaela Chmelařová, TJ Slavia Hradec Králové, oddíl orientačního běhu, za 1. místo v celostátním žebříčku v kategorii dorostu

   Naděje 2005 Naděje 2005 Naděje 2005 Naděje 2005 Naděje 2005

  

V kategorii kolektivů byli oceněni:

  • dorostenecká atletická štafeta TJ Sokol Hradec Králové, za 1. místo na mistrovství České republiky ve štafetě 4 x 100m v kategorii dorostenců ve složení: Matěj Černohorský, Jan Petružálek, Jan Vostřel a Tomáš Zajíček
  • družstvo basketbalistek TJ Sokol Hradec Králové za 3. místo na mistrovství České republiky v kategorii starších žákyň v sestavě: Aneta Půlpánová, Kateřina Zavázalová, Zdeňka Novotná, Erika Blažíčková, Renáta Březinová, Petra Kvítková, Kristýna Lourková, Tereza Kablicová, Klára Kusebouchová a Pavla Zapletalová
  • družstvo volejbalových kadetů, hráčů TJ Slavia, které obsadilo 1. místo v Českém poháru kadetů, ve složení: Michal Rezek, Petr Srb, Milan Rohlena, Rudolf Bahník, Michal Andrýs, Lukáš Kemr, Pavel Dolanský, Jan Kulhánek, Lukáš Krejsar a Tomáš Hampl
  • družstvo starších žákyň, fotbalistek DFC Hradec Králové, za 1. místo na mistrovství České republiky v sestavě: Dominika Bakešová, Aneta Bašková, Pavlína Cuberková, Adéla Demeterová, Pavlína Drobná, Nikola Filingerová, Nikola Hejčová, Jana Hlaváčková, Aneta Kyralová, Iveta Kočovská, Marcela Krůzová, Simona Křikavová, Jana Lacinová, Nikola Legérská, Kateřina Líbalová, Marie Machková, Tereza Němcová, Adéla Odehnalová, Tereza Prouzová, Aneta Pršalová a Radka Vaňková
  • družstvo pozemních hokejistů TJ Slavia Hradec Králové, za titul mistrů České republiky v halovém pozemním hokeji pro rok 2005 v kategorii dorostenců v sestavě: Filip Bendák, Jan Melzer, Tomáš Melzer, Tomáš Nejedlý, Tomáš Ellinger, Zdeněk Robin, David Švenka a Filip Červinka
  • A-TEAM Jany Nováčkové, za titul mistryň Evropy v mažoretkovém sportu v kategorii kadet 8 - 10 let: Annette Lovasová, Lucie Vondrášková a Kristýna Krejsarová, za titul mistryň Evropy v kategorii junior 11-13 let: Kateřina Přibylová, Veronika Macurová, Markéta Sykáčková, Pavla Filipková, Dominika Doležalová, Barbora Joštová a Dominika Mrázková a za titul mistryň Evropy v kategorii nad 14 let: KateřinaTěšitelová a Iva Hubáčková

   Naděje 2005 Naděje 2005 Naděje 2005 Naděje 2005 Naděje 2005

 

 Zde naleznete ve formátu PDF brožuru, vydanou u příležitosti 5. ročníku vyhlášení ankety, která sumarizuje všechny oceněné titulem Naděje královéhradeckého sportu v letech 2005 - 2009 

pdf Naděje 2005 - 2009

  

 

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty