Mistrovský titul pro basketbalistky Hradce Králové

Mistrovství ČR mladších dorostenek TJ Sokol HK Družstvo Sokola Hradec Králové vyhrálo Extraligu mladších dorostenek sezóny 2010/2011 a proto mělo možnost pořádat závěrečný turnaj Final Four Mistrovství ČR pro rok 2011. Na mistrovství České republiky v Hradci Králové bojovala ve dnech 6. - 8. května 2011 družstva TJ Sokol HK, Slovanka Praha, Frisco Sika Brno a USK Praha.

Do nejlepší pětky „ALL STARS“ MČR se dostala domácí hráčka a kapitánka Sokola HGK Tereza Nosková a křídlo Barbora Samková, Ze Slovanky Praha Dominika Pohunková a Mariana Opočenská a družstva Frisco Sika Brno Kamila Hošková.

Nejlepší střelkyní, a zároveň nejlepší hráčkou MVP byla jednoznačně zvolená Tereza Vyoralová z USK Praha.

MČR bylo odehráno na slušné úrovni a zajímavé především tím, že všechna utkání byla poměrně vyrovnaná a žádné neskončilo debaklem pro jednoho ze soupeřů.

Družstvo Sokola HK zaslouží pochvalu za celou sezónu 2011/2011. Tvrdá práce na tréninku umožnila prožít si obrovskou radost po posledním vyhraném utkání, navíc před domácím publikem. Náš tým nebyl v celé sezóně ani jednou poražen, zvládl 22 utkání v základní skupině Extraligy, vyhrál všechny 3 utkání play-off a další 3 utkání na MČR.

Mistrovství České republiky navštívilo celkem cca 1 500 diváků.

Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách basketbalového klubu TJ Sokol Hradec Králové.

  

TJ Sokol HK - basketbal

  

Autor: Mgr. Miroslav Volejník, prezident klubu

  

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty