Labyrint rok po otevření: Deset tisíc spokojených návštěvníků

Labyrint divadla Drak Prvního června uplyne přesně rok od otevření Labyrintu Divadla Drak, který vznikl rekonstrukcí jednoho z objektů bývalých Nálepkových kasáren v centru města. Labyrint Divadla Drak představuje unikátně řešený, moderní a dynamický prostor, který v několika prostorových úrovních najednou nabízí ideální možnosti pro nové projekty na pomezí divadla a vzdělávání. Od otevření se o tom přesvědčilo už více než deset tisíc návštěvníků.

Labyrint pravidelně ožívá návštěvami rodin s dětmi i celých školních výprav. Malí i velcí návštěvníci plně využívají možností, které jim Labyrint dává, totiž vyzkoušet si proces vzniku divadelní inscenace: slouží k tomu ruchové simulátory, simulátor světelné atmosféry, monitory sloužící ke zkouškám kostýmů a další nástroje. Opomíjeno není ani bludiště loutek nebo nová studiová scéna. Na té se usídlila netradiční Červená Karkulka, interaktivní představení, které vtahuje do děje dětské diváky. Na Karkulku navazuje série kreativních dílen nazvaná Divadlo na vlastní kůži, zahrnující herecké, muzikantské a výtvarné workshopy, které přibližují jednotlivé divadelní profese.

 A co Labyrint nabídne pro letošní sezónu? Otevřeno bude samozřejmě po celé prázdniny, vyjma pondělků. Realizace se letos dočká očekávaný komunikační krček, který spojí původní divadelní budovu s Labyrintem a umožní tak přechod mezi oběma prostory suchou nohou. Divadlo navíc v nové sezóně jako příspěvek k právě probíhajícímu Roku rodiny nabízí zvýhodněné rodinné vstupné a v brzké době také slevu pro držitele Rodinných pasů.

Více informací naleznete na  www.draktheatr.cz .

  

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty