Naděje královéhradeckého sportu 2010

Naděje 2010Dne 9. 2. 2011 město Hradec Králové ocenilo své Naděje královéhradeckého sportu, tentokráte za vynikající sportovní výsledky roku 2010 v mládežnických kategoriích.

Z rukou primátora města MUDr. Z. Finka, člena rady města MUDr. J. Michálka a patrona tohoto ročníku, úspěšného kvadriatlonisty Leoše Roušavého převzalo v královéhradecké Filharmonii titul "Naděje královéhradeckého sportu 2010" dvacet individuálních sportovců a čtyři sportovní kolektivy, které shodně zdobí úspěchy v celorepublikových soutěžích, tituly mistrů České republiky či dokonce cenné kovy z Evropských či světových šampionátů.

   

v kategorii jednotlivců byli oceněni:

  • Tereza Kubíčková, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl kanoistiky, za 1. místo na mistrovství České republiky v kategorii K1 a K4
  • Hynek Chroust, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl kanoistiky, za 1. místo na mistrovství České republiky v kategorii K4
  • Josef Krejčík, HBC Hradec Králové 1988, hokejbal, za 3. místo na mistrovství světa hráčů do 18 let a 1. místo v Českém poháru 2010 dospělých
  • Natálie Novotná, TK Tenis - Centrum Hradec Králové, tenis, za 1. místo ve Východočeském přeboru starších žákyň
  • Diana Bláhová, Policejní sportovní klub judo Hradec Králové, judo, za 3 místo na mistrovství České republiky mladších žákyň a 1. místo v Českém poháru
  • Anna Vítová, TJ Sokol Hradec Králové, šachy, za 1. místo na mistrovství Čech
  • Tomáš Heger, Klub vodního slalomu Hradec Králové, slalom na divoké vodě, za 1. a 2. místo na mistrovství České republiky žáků ve slalomu
  • David Látr, Intermoto Hradec Králové, silniční motocyklový závodník, za 2. místo na mezinárodní mistrovství České republiky a 2. místo v Alpe adrii
  • Vojtěch Netuka, TJ Slavia Hradec Králové, orientační běh, za 1. místo na mistrovství české republiky žákovských družstev a 3. místo v celorepublikovém žebříčku starších žáků 
  • Lukáš Král, SK Karate Spartak Hradec Králové, karate, za 3. místo na GP Hradec Králové v kategorii mladších žáků 
  • Michal Desenský, TJ Sokol Hradec Králové, atletika, za čtyři tituly mistra České republiky dorostu v běhu na 60 a 200 m v hale a 100 a 200 m venku
  • Tereza Novotná, TJ Sokol Hradec Králové, atletika, za 1., 2. a 3. místo na mistrovství České republiky v kategorii juniorek a žen v běhu na 3 km
  • Jan Skála, Cyklo Team Whirlpool Junior Hradec Králové, silniční cyklistika, za dva tituly mistra České republiky kadetů na dráze a v časovce družstev
  • Ondřej Rybín, Cyklo Team Whirlpool Junior Hradec Králové, silniční cyklistika, za dvojnásobný titul mistra České republiky juniorů v keirinu a na dráze 
  • Jan Hubáček, TJ Montas Hradec Králové, badminton, za 1. místo na mistrovství České republiky ve čtyřhře 
  • Petra Maňásková, TJ Sokol Hradec Králové, oddíl zápasu, za titul mistryně České republiky ve volném stylu
  • Miloš Slavíček, Armádní sportovní oddíl Dukla Hradec Králové, sportovní střelba - skeet, za 1. místo na mistrovství světa v kategorii družsteva a 15. místo v kategorii jednotlivců
  • Pavel Vaněk, Armádní sportovní oddíl Dukla Hradec Králové, sportovní střelba - trap, za 3. místo na mistrovství světa družstev a 1. místo na mistrovství České republiky
  • Markéta Novotná,  OK 99 Hradec Králové, orientační běh, za titul mistryně České republiky na klasické trati a 1. místo v celorepublikovém žebříčku mladších dorostenek
  • Teraza Novotná, OK 99 Hradec Králové, orientační běh, za 2. místo na mistrovství světa juniorů v závodě štafet a 4. místo ve sprintu, 1. místo na mistrovství České republiky na klasické trati a 1. místo v celorepublikovém žebříčku starších dorostenek

  

v kategorii kolektivů byli oceněni:

  • Taneční skupina T-BASS, Hip Hopová formace "FEELS GOOD", za 2. místo na mistrovství Evropa a tiul mistrů České republiky ve složení: Adámek Matěj, Bergerová Sára, Havelková Klára, Hemelíková Markéta, Hloucal Filip, Holzknechtová Natálie, Kárníková Lucie, Kraus Tomáš, Kučerová Tereza, Kuntová Kateřina, Kyralová Iveta, Landmesserová Adriana, Lošťáková Jana, Prossová Helena, Radová Šárka, Stuchlíková Sára, Šimurdová Terezka, Škodová Kristýna, Štěpánková Zoe, Večeřová Lucie, Viktorinová Melánie a Zhoufová Tereza
  • FC Hradec Králové ženy, fotbalová přípravka dívek, za titul mistryně České republiky v sestavě: Dita Poláková, Dagmar Prášilová, Radka Stránská, Anna Blažejová, Jana Pakostová, Kateřina Vogelová, Pavlína Vítková, Veronika Thérová, Michaela Khýrová, Zuzana Dostálová, Anna Čechová, Lenka Jeřábková a Sára Stiboro
  • TJ Sokol Hradec Králové, starší dorostenky oddílu basketbalu, za čtvrtý titul mistryň České repuliky v řadě. Sestava: Bartáková Lenka, Kuhrová Martina, Hroudná Natálie, Horáková Michaela, Fadrhonsová Hana, Friedelová Anna, Hausknechtová Jana, Brožová Anna, Čepelková Martina, Věchtová Barbora, Hamplová Monika, Zoubková Andrea a Andělová Andrea
  • FC Hradec Králové a.s., družstvo dorostenců, za průběžné 1. místo v nejvyšší dorostenecké soutěži v sestavě: Doležal Radek, Dvořák Jan, Faltus Radim, Hock Marián, Hodas Jan, Hofman Michael, Knobloch Milan, Kopáč Martin, Krolop Josef, Malý Jan, Martinovský Štěpán, Novák Jakub, Petrášek Tomáš, Ptáček Matěj, Štěpán Jiří, Tichý Radek, Trnka Lukáš a Valášek Martin

    

  

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty