Festival sportu 2018 je minulostí

Festival sportu [11. září 2018]  Projekt Festival sportu opět přilákal tisíce návštěvníků, kteří měli možnost strávit příjemný den se sportem v krásném prostředí Jiráskových sadů. Na vlastní kůži si za krásnéno slunečného počasí mohli všichni příchozí vyzkoušet více než 50 druhů známých, či méně známých sportovních odvětví, které se celoročně provozují na území města Hradec Králové, a získat o nich kvalifikované informace od přítomných zástupců jednotlivých organizací. Své sportovní umění předváděli po celý den na hlavním pódiu již zkušení sportovci. Zhlédnout jste mohli ukázky či exhibice moderních gymnastek, mažoretek, taekwondistů, společenských i streetových tanečníků a dalších neméně zajímavých sportů. V Labi "pod Hučákem" pak za velké divácké podpory odehráli své exhibiční zápasy hráči vodního póla.     

_MG_0643.jpg

  

Pro návštěvníky byla v rámci projektu Festival sportu opět připravena hra s názvem Hradecký dvanáctiboj, ve které mohli získat při vyzkoušení minimálně 12 druhů libovolných sportů a odevzdání hrací karty ve stánku hlavního organizátora drobnou odměnu.

Velký zájem byl také o absolovování překážkové dráhy, která byla napodobeninou v současnoti tolik oblíbených extrémních překážkových závodů.

  

_MG_1069.jpg

   

Aktivně se Hradeckého dvanáctiboje zúčastnilo více než 1000 návštěvníků, převážně z řad dětí a mládeže.

Velké poděkování patří hlavně zástupcům všech sportovních organizací, které se projektu aktivně zúčastnily, ale také dobrovolníkům, kteří na místě pomáhali s organizací akce. Ti všichni nám svým přístupem pomohli vytvořit příjemnou a uvolněnou sportovní atmosféru.

    

_MG_0418.jpg

    

Foto: Ondřej Littera. Celá fotogalerie ZDE.

Reportáž Hradecké internetové televize ZDE.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty