Příloha č.1

Seznam místních komunikací I. až III. třídy, které nebudou v zimním období udržovány

17. listopadu   

Adolfa Doležala

Akademika Heyrovského

Akátová

Albertova

Ambrožova

Anežky Malé

Antala Staška

Balbínova

Barchůvek

Bekova

Bělečská

Bendlova

Bezejmenná

Bezová

Bidlova

Bieblova, od ul. Zemědělská po ul. Kladská

Blahoslavova

Blodkova, od ul. Pod Strání po lesopark

Boční

Bohdanečská

Boleslavova

Borová

Borovinka

Bozděchova mezi Karla Čapka a Na Okrouhlíku

Boženy Němcové

Brandlova

bratří Čapků

Brožíkova

Březová

Břidličná

Cejpova

Cihlářská

Citrusová

Čechova

Černilovská

Červeného  

Dědkova

Dělnická

Dlouhá

Dobroslavova

Dobrovského 

Domečkova

Drahoňovského

Drtinova

Družstevní

Dřevařská

Dubinská

Dubová

Durychova

Erbenova

Exnárova

Františka Šubrta

Farářství

Fibichova

Formánkova

Fr. Šubrta

Fr. Tichého

Fr. Žaloudka

Fráni Šrámka

Franušova

Fričova

Fučíkova

Gagarinova, mezi Severní a tř. SNP

Garážní

Gebauerova

Gogolova

Gollova

Grégrovo náměstí

Gruzínská

Hálkova

Heřmanova

Holečkova

Holubova       

Hostivítova

Hradební

Hrdého

Hronkova

Husitská

Hybešova

Chaloupky

Chmelova

Ivana Olbrachta      

Jabloňová

Jalovcová

Jana Koziny

Janáčkova

Jandova

Jánošíkova

Jarošova

Jasmínová

Javorová       

Ječná

Jičínská

Jindrova

Jiráskova

K Aleji

K Borku

K Břízkám

K Cikánu

K Dolíkám

K Hvězdárně

K Labi

K Lesu

K Metelce

K Náhonu

K Polabinám

K Potoku

K Rybníku

Kampanova   

Kampelíkova

Kaplířova

Karla Čapka        

Karla Tomana   

Karolíny Světlé   

Kaštanová

Ke Křížku

Ke Splavu

Kejzlarova

Klášterského

Klicperova   

Klidná

Klumparova, mezi ul. Střelecká a Mánesova  

Kmochova

Kollárova   

Kolmá

Kotěrova   

Kovová                                                                                                               

Koželužská

Kpt. Fechtnera

Krapkova

Krátká

Krunertova

Křivá

Křižíkova  

Křížkovského

Kubcova

Kubelíkova

Kubištova

Kudrnova

Květná

Kyjevská

Kyjovská

Labská Kotlina

Labská Louka

Leknínova

Lesní

Ležáky

Lhotecká, náves

Lidická  

Lomená

Luční

Ludovíta Štúra   

Lužická

Machkova

Machovcova

Malá

Malinová

Mandysova

Mánesova (část), od ul. V Lipkách po ul. Nerudova,

od ul. Klumparova po Baťkovo nám.

Manželů Zemánkových

Marie Majerové                                                                                               ¨

Marie Pujmanové

Markova

Markovická

Mařákova   

Maxe Malého

Medkova   

Mikoláše Alše   

Milady Horákové, od křižovatky
s ul. Pod Strání

Miroslava Hájka

Miřiovského

Mládeže

Mlýnská

Mokrá

Moravská  

Mrštíkova, propojení s ul. Čajkovského za Futurem      

Myslbekova

Na Barvínku

Na Břehách

Na Cvičišti

Na Drážkách

Na Dřevěnce

Na Dubech

Na Důchodě

Na Hradě   

Na Hrázce

Na Humpolci

Na Jezírkách

Na Konečné

Na Kopečku

Na Kotli, od křiž. s ul. Fučíkova
po ul. na Kotli

Na Kropáčce   

Na Mlejnku

Na Ohradě

Na Okrouhlíku, mezi ul. Dvořákova a Vocelova   

Na Paloukách

Na Pískách

Na Plachtě

Na Potoce

Na Rozhraní

Na Rybárně (část), mezi Rašínovou tř. a
řekou Labem     

Na Rybníce

Na Sádkách

Na Stávku

Na Stružce

Na Střezině

Na Úvoze

Na Valince

Na Valše

Na Výsluní

Na Zahrádkách                                                                                              

Nad Oborou        

Nad Rozárkou

Nad Rybníky

Nálepkova

nám. E. F. Buriana

nám. Jana Pavla II.

Nerudova, od ul. Mánesovy po ul. Všehrdova a dále ke trati

Nová

Obchodní

Obvodní

Odlehlá   

Okrajová

Okružní

Oldřichova

Opatovická   

Orebská

Orlická

Orlické nábř.  

Ořechová

Oskara Nedbala   

Ostrovní

Otokara Březiny   

Ovocnářská

Pajkrova flošna

Palackého   

Panelová

Pavla Hanuše   

Pekařova (část), od ul. F. Šubrta po ul. Mrštíkovu  

Pěšinova

Písečná

Pivovarská flošna

Plácelova   

Pobřežní

Pod Haltýřem

Pod Lesem

Pod Zámečkem, mezi ul. Palachova až ul. Slunečná   

Pohlova

Polní

Postranní

Poštovní

Potoční

Požární

Prašingerova

Profesora Smotlachy

Prokopa Holého  

Prostějovská

Průmyslová, od ul. Resslova po ul. Škroupova   

Přespolní

Příčná

Přímská

Radoušova   

Raisova   

Rautenkraucova   

Rokycanova   

Rokitanského   

Roudničská, zbývající část od točny MHD po les

Rusecká

Růženy Jesenské

Růženy Naskové

Růžová

Rybářská

Říčařova

Sadová

Sádovská       

Sedláčkova   

Selicharova   

Severní, mezi Severní a křiž. Slezskou

Na Drážkách a Lužická     

Seydlerova    

Sezemická

Skupova

Sládkova

Sladkovského, mezi ul. Nádražní a Hořickou   

Slatinská, od I/11 po ul. Svinarská

Slavíčkova

Slezská

Slunečná

Smetanovo nábř., od nám. 5. května po ul. Říční  

Smiřická

Sokolovská   

Souběžná

Sovova

Spojovací, od Spojovací po U Cihelny

Sportovní

Správčická

Střelecká, KD Střelnice                           

Stará Polní

Stavební

Stěžerská

Střední

Stříbrná

Suchého

Sukova

Sušilova   

Svatojánská, od křiž. se Svatojánskou po kruh. objezd

Svatováclavské nám., mimo točny MHD

Svinarská, od ul. Obecní po ul. Podhůrská

Svitavská

Šafaříkova, od Gočárovy třídy po Masarykovo nám.

Šantrochova

Šemberova

Šeříková

Ševčíkova

Šimkova, od ul. Buzulucká po ul. Pospíšilova

Šípková

Široká

Školní

Školská

Škroupova   

Šmeralova   

Šmilovského   

Špitálská   

Štechova   

Štefánikova, příjezdy do sídliště     

Štolbova

Šumperská

Švabinského

Tichá

Točná

Tomáškova

Tomkova   

Topolová

Tovární

Trávní   

Truhlářská, mezi ul. Kyjevská a Na Zahrádkách

Trutnovská   

Třebechovická

Třebízského    

Třešňová

Turinského    

Tylovo nábř., od Pražského mostu ke gymnáziu

U Cihelny

U Dřevony

U Fotochemy   

U Háječku

U Hřiště

U Jednoty

U Kavalíru, od ul. Hradební k Malšovickému  mostu

U Koruny   

U Koše

U Kovárny

U Křížku

U Kulturního domu

U Labe   

U Lesíka

U Melounky

U Myslivny

U Náhona

U Náhonu       

U Pastvišť

U Plováren        

U Sokola

U Soudu (část), od ul. Hradební po Kubištovy sady  

U Střelnice

U Studánky

U Trati

U Zvoničky   

Uhelná

Urxova

Uzavřená

Úzká   

V Domkách

V Koutech vnitroblok                                                                                       

V Poli

V Tůních

Václavkova   

Vachkova

Vavákova

Ve Svahu

Věkošská

Velehradská

Velká (část), od křižovatky Piletická za křiž. s ul. Rusecká  

Vilová

Viničná

Višňová

Víta Nejedlého, slepá část od ul. Švendova   

Voborníkova

Vocelova   

Vrbová

Vrchlického, od křižovatky s ul. Polákova po Gočárovu tř.   

Všehrdova   

Vydrova   

Východní        

Výrobní

Vysocká

Wintrova   

Za Hřbitovem

Za Humny

Za Kostelem

Za Lípou

Za Školou

Za Zelárnou

Zadní

Zahrádkářská

Zahradní

Zahradnická

Zákrejsova

Zamenhofova   

Zámostí

Zdeňka Wirtha

Zeyerova    

Zieglerova   

Želivského    

Žitná

a dále veškeré bezejmenné místní komunikace na území statutárního města Hradec Králové.

      

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty