LABYRINT LAN 11

Občanské sdružení PROSTOR PRO a město Hradec Králové si Vás dovolují pozvat na zážitkovou akci LABYRINT LAN 11, o  víkendu 10. - 11. září 2011 v Šimkových sadech .

Vedle nízkých a vysokých lanových překážek si vyzkoušíte lanovku přes jezero, provazochodeckou slackline a netradiční pohybové aktivity. Po oba dva dny budou probíhat soutěže pro nejmenší, malování na přírodní materiály nebo výstava graffiti z letošního ročníku GRAFFITI STREET JAM. Novinkou bude bublifukový workshop, deskové hry, relaxační zóna a aktivní společenská hra LARP.

Přineste svoji aktivitu a nabídněte ji ostatním: Princip spočívá v otevřené nabídce, kdy každý, kdo něco umí, může přijít do Šimkových sadů, dovednost předvést a v případě zájmu ji naučit ostatní. Nezáleží na tom, zda jste lektorka jógy nebo žonglér s létajícím talířem. Nemusíte se předem hlásit, stačí přijít a domluvit se v našem informačním stánku.

Nabídneme Vám občerstvení, pohodovou hudbu DJ Funa a DJ Sannyho, možnost pikniku v trávě. Energii načerpáte v naší odpočinkové zóně. V sobotu šplháme od 10:00 do 18:00 hod., v neděli od 10:00 do 16:00 hod., polední pauza je od 12:30 do 13:30 hod.. Vstupné na vysoké překážky: dospělí 150 Kč, děti 100 Kč, rodinné vstupné 80 Kč /1 osoba. Výtěžek věnujeme NZDM KLÍDEK - Dětský klub.

SOUTĚŽ: Přijďte na LABYRINT LAN, kupte si vstupenku (vysoké překážky a lanovka) a napište se v info stánku do mailing listu. V neděli odpoledne vylosujeme tři výherce, kteří získají lístek na Benefiční večer v Divadle Drak (pátek 9. prosince, hudební projekt DVA, Divadlo VOSTO5 a aukce uměleckých předmětů).

Sdílejte LABYRINT LAN 11 na Facebooku

Děkujeme a těšíme se na Vás!

PROSTOR PRO, o. s. a město Hradec Králové

Labyrint lan 11

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty