KARIÉRA

V rámci Magistrátu města Hradec Králové je aplikován propracovaný systém řízení lidských zdrojů, jehož prostřednictvím jsou nastaveny jednotlivé personální procesy. Z tohoto důvodu bychom Vás rádi informovali o hlavních principech naší personální politiky.

Současně máte možnost získat informace o volných pracovních místech a seznámit se s průběhem výběrových řízení, který je v podmínkách Magistrátu města Hradec Králové uplatňován.

Transparentně nastavený výběrový proces, seriózní a vstřícný přístup představují hodnoty, na kterých si zakládáme.

 

kariera.pngNaše úspěchy - Ocenění personální politiky magistrátu města

HERA2013.png


Statutární město Hradec Králové je držitelem významného ocenění People Management Fora (dříve Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů). Tato společnost, která sdružuje významné firmy i instituce státní a veřejné správy, pořádá každoročně soutěž HREA - Excellence Award, v jejímž rámci hodnotí a oceňuje nejlepší personální projekty v oblasti rozvoje lidských zdrojů. Magistrát města získal prestižní ocenění v podobě „Ceny odborné poroty HREA za projekt „Systém interního lektorství jako nedílná  součást komplexního systému rozvoje a vzdělávání zaměstnanců“. Tato cena byla zejména získána za jedinečnost projektu, jeho přínos a potenciál pro další možné využití na úřadech veřejné správy.


 
 

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty