Podzimní kurzy Internet pro seniory – seniorhk.cz

Statutární město Hradec Králové ve spolupráci s 12 základními školami opět bude od října 2016 pořádat bezplatné kurzy Internet pro seniory a to pro začátečníky, pro pokročilé a kurzy úpravy digitální fotografie (nejedná se o výuku focení). Termíny výuky (den a hodina) na jednotlivých školách Vám budou zaslány formou pozvánky koncem měsíce září 2016.

Pro Vaši informaci uvádíme, že výuka probíhá v deseti lekcích jedenkrát týdně obvykle mezi 14.00 – 17.00 hodinou v délce 60 minut.

Kurzy budou probíhat na těchto základních školách : Sever, Mandysova, J.Gočára, Bezručova, Jiráskovo nám., Úprkova, Nový Hradec Králové, Štefánikova, Kukleny, Plotiště, Svobodné Dvory, M. Horákové.   

Kurz úpravy digitální fotografie proběhne pouze na Základní škole Bezručova, na Základní škole Sever a na Základní škole M. Horákové.

Pokud se řadíte mezi seniory a máte zájem o účast v některém nabízeném kurzu, přihlaste se na tel. čísle 495 707 980, kde byl zřízen telefonní záznamník, na který nadiktujete následující informace:

Jméno a příjmení, rok narození, Vaši úplnou adresu, telefon popřípadě mobilní telefon, základní školu, kterou preferujete a do jakého typu kurzu se hlásíte, zda pro začátečníky či pokročilé, nebo na úpravu digitální fotografie. Délka Vašeho vzkazu je omezena na 2 minuty.

Žádáme Vás, abyste se nepřihlašovali jiným způsobem než uvádíme.

Těšíme se na Vás

Alena Synková

vedoucí odboru

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty