1    Následující   ››

Dny evropského dědictví / European Heritage Days (EHD) 17. 9. 2017 – Historické parky a sady

logo.jpg [11. září 2017]  Dny evropského dědictví (European Heritage Days) každoročně v měsíci září otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek, budov a objektů. Mají také za cíl upozornit na památky, které jsou sice na okraji pozornosti, avšak jejichž historická hodnota je trvalá. Příkladem těchto památek jsou v Hradci Králové historické parky a sady.  

 

Mladí fotografují památky - soutěž:

logo.jpg [15. listopad 2016]  Soutěž „Mladí fotografují památky“ je dnes jedna z největších světových akcí pro mladé na poli kulturního dědictví.

 

Soutěž Památka roku - Vyhlášení soutěže Památka roku 2016

Pamatka_roku_logo_barva.jpg [15. listopad 2016]  Soutěž o cenu za nejlepší projekt a realizaci obnovy nemovité kulturní památky, budovy nebo souboru staveb - Památka roku

 

Dny evropského dědictví / European Heritage Days (EHD) 10. 9. 2016 – Zvonice a zvoničky

logo.jpg [9. září 2016]  Dny evropského dědictví (European Heritage Days) každoročně v měsíci září otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek, budov a objektů. Mají také za cíl upozornit na památky, které jsou sice na okraji pozornosti, avšak jejichž historická hodnota je trvalá. Příkladem těchto památek jsou v Hradci Králové zvonice a zvoničky, které se nacházejí v jednotlivých dříve samostatných obcích.  

 

Dny evropského dědictví 10. 9. 2016 – Zvonice a zvoničky

Dny evropského dědictví [29. srpen 2016]  Dny evropského dědictví (European Heritage Days) každoročně v měsíci září otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek, budov a objektů. Mají také za cíl upozornit na památky, které jsou sice na okraji pozornosti, avšak jejichž historická hodnota je trvalá. Příkladem těchto památek jsou v Hradci Králové zvonice a zvoničky, které se nacházejí v jednotlivých dříve samostatných obcích.  

 

Soutěž Památka roku - Vyhlášení soutěže Památka roku 2015

Pamatka_roku_logo_barva.jpg [9. listopad 2015]  Soutěž o cenu za nejlepší projekt a realizaci obnovy nemovité kulturní památky, budovy nebo souboru staveb - Památka roku

 

Dny evropského dědictví 2015 v Hradci Králové / European Heritage Days (EHD)

logo.jpg [10. září 2015]  Dny evropského dědictví (European Heritage Days) každoročně v měsíci září otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek, budov, objektů, včetně těch, které jsou jinak části nebo zcela nepřístupné. V Hradci Králové proběhnou dne  11. září 2015  na téma „Věže a Věžičky“.

 
1    Následující   ››

 

 

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty