Zlatý erb letos putuje do Hradce Králové a obce Blešno

Zlatý erb Nejlepší webové stránky mezi městy v Královéhradeckém kraji má radnice v Hradci Králové. Loňské vítězství dále obhájilo Blešno na Královéhradecku, které podle poroty spravuje nejpovedenější internetové stránky mezi obcemi a městysy. Zástupci těchto sídel dnes převzali ocenění Zlatý erb za nejlepší internetové prezentace samospráv v kraji od hejtmana Lubomíra France.

Hradec Králové zároveň obdržel cenu za nejlepší elektronickou službu, která spočívá v on-line rezervaci služeb magistrátu krajského města. Image

Žernov na Náchodsku získal cenu veřejnosti. Na dalších pomyslných stupních vítězů letos v krajském Zlatém erbu stojí mezi městy druhý Náchod a třetí Rtyně v Podkrkonoší. Mezi obcemi obsadily druhou příčku Lovčice na Královéhradecku a třetí pozici získala obec Borovnice na Rychnovsku.

Celkem se letos do soutěže Zlatý erb přihlásilo 22 měst, obcí a elektronických služeb. Loni se v klání o nejlepší webové stránky utkalo v Královéhradeckém kraji 25 soutěžících. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do celostátního kola, které bude vyhodnoceno na konferenci ISSS začátkem dubna v Hradci Králové.

Jiří Hošna
Krajský úřad Královéhradeckého kraje
odbor kanceláře hejtmana, tiskové oddělení

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty