Virtuální život na www.hkhit.org slaví první měsíc

Ilustrační foto Obměnou prošla za třicet dní své obnovené aktivity webová stránka hkhit.org, na které je umístěna městská internetová televize. Po krátké odmlce byl na počátku dubna znovu oživen její provoz a to pod taktovkou nového dodavatele, který vzešel z výběrového řízení. Novou tvář a obsah požehnala před pár dny i mediální komise rady města.

Od května budou moci diváci sledovat na oficiálním webovém portálu městské internetové televize například názory koaličních i opozičních zastupitelů k aktuální projednávané problematice, novinkou bude i sekce nazvaná Zeptali jsme se za Vás nebo Zastupitelské fórum. Ve fóru mají k dispozici stejný prostor všechny zastupitelské kluby a mohou se vyjádřit k aktuálním otázkám ve městě, pořadí se bude cyklicky měnit. Názory nepodléhají žádné úpravě a jsou odvysílány tak, jak je zachytilo oko kamery.

"Novou strukturou internetové televize se zabývala i komise pro media a informace rady města. V naší komisi jsou zástupci všech politických stran v zastupitelstvu. Snažíme se zajistit vyváženost reportáží a prezentovat různé pohledy a názory na dění v našem městě," uvedl předseda komise rady města pro informace a média Bořek Málek (ODS).

"Větší povědomí o videozpravodajství přináší také speciální piktogram u titulků v informačním zpravodaji Radnice. V měsíci dubnu naši televizi vidělo více než 15 tisíc diváků," doplňuje správce obsahu webu města Lukáš Martinek.

Ani do budoucna nejsou vyloučeny změny v uspořádání městského televizního portálu právě s ohledem na poutavost, aktuálnost a vstřícnost k občanům.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty