Svozy odpadů od října v nových termínech - aktualizováno

Ilustrační foto Výrazné změny svozového harmonogramu chystá od 1. října letošního roku organizace s majetkovou účastí města Hradecké služby, která ve městě zajišťuje sběr a svoz komunálního odpadu.

„Poslední změny svozového plánu se uskutečnily v roce 2006. Díky změně mnoha místních podmínek jsme nuceni přistoupit k dílčí úpravě svozových plánů tak, aby odpovídaly současným požadavkům,“ říká ředitel společnosti Radek Sokol. Změna se bude týkat zhruba jedné třetiny všech ulic ve městě.

"Změny jsme dlouhodobě připravovali, důraz jsme kladli zejména na snížení objemu odpadů, který je ukládán mimo sběrné nádoby při jejich předčasném naplnění a zvýšení účinnosti svozu tříděných odpadů. Snažíme se také svoz zefektivnit a omezit jeho negativní vliv na životní prostředí ve městě. Díky změně svozových tras se například sníží počet svozových vozidel a tím i omezí hlučnost a dopravní zatížení v ulicích. Používaná vozidla již dnes splňují minimálně emisní normy limitu Euro 4,“ doplňuje Radek Sokol.  

Kompletní svozový harmonogram bude od pondělí 24. září k dispozici na internetových stránkách www.hradeckesluzby.cz a bude distribuován do domovních schránek prostřednictvím informačního zpravodaje Radnice.

Občanům bude taktéž k dispozici speciální informační telefonní linka, 495540042, která bude k dispozici od 24.9. do 5.10. od 7.00 do 17.00 hodin v pondělí až pátek.

Změny svozových dnů (zbytek zůstává nezměněn):

Název ulice HK Původní svoz Nový svoz kdy
17. listopadu středa pátek ráno
Adolfa Doležala úterý středa odpoledne
akademika Bedrny čtvrtek čtvrtek odpoledne
Akademika Heyrovského středa pátek ráno
Akátová čtvrtek středa odpoledne
Albertova středa čtvrtek ráno
Ambrožova pondělí čtvrtek ráno
Antala Staška úterý úterý odpoledne
Antonína Dvořáka pátek úterý ráno
Bělečská čtvrtek středa odpoledne
Bezová čtvrtek středa odpoledne
Bezručova úterý pondělí ráno
Bidlova pondělí čtvrtek ráno
Bieblova pondělí pátek ráno
Blažíčkovo náměstí úterý středa ráno
Bohuslava Martinů pátek úterý ráno
Boleslavova čtvrtek pátek odpoledne
Borová čtvrtek středa odpoledne
Bozděchova středa úterý ráno
Boženy Němcové úterý pondělí ráno
Brandlova čtvrtek pondělí ráno
Bratří Čapků pátek čtvrtek ráno
Brněnská úterý úterý odpoledne
Březhradská pondělí pátek odpoledne
Břidličná čtvrtek středa odpoledne
Buzulucká pátek čtvrtek ráno
Cimlerova čtvrtek středa ráno
Citrusová čtvrtek středa odpoledne
Collinova pondělí čtvrtek ráno
Čechova středa čtvrtek ráno
Dědkova čtvrtek středa ráno
Divecká pondělí pátek odpoledne
Do luh středa čtvrtek odpoledne
Dobroslavova středa pátek ráno
Dobrovského pátek středa ráno
Dolní středa čtvrtek odpoledne
Domečkova středa pátek ráno
Drahoňovského pátek středa ráno
Družstevní čtvrtek pondělí ráno
Dubinská čtvrtek středa odpoledne
Dubová středa úterý odpoledne
Dykova úterý pondělí ráno
Erbenova úterý pondělí ráno
Fibichova úterý pondělí ráno
Foerstrova úterý pondělí ráno
Fráni Šrámka pondělí čtvrtek ráno
Františka Halase úterý úterý odpoledne
Františka Šubrta středa úterý odpoledne
Fučíkova úterý úterý odpoledne
Gebauerova pondělí čtvrtek ráno
Gollova úterý středa odpoledne
Grégrovo náměstí pondělí pátek odpoledne
Gruzínská pátek čtvrtek odpoledne
Habrmanova středa čtvrtek ráno
Hálkova středa čtvrtek ráno
Haškova úterý středa ráno
Hoděšovická čtvrtek pondělí odpoledne
Holická čtvrtek pondělí odpoledne
Holubova středa úterý odpoledne
Honkova čtvrtek pondělí ráno
Horní středa čtvrtek odpoledne
Hradecká středa pátek ráno
Hradečnice úterý středa ráno
Hrdého úterý úterý odpoledne
Hybešova úterý pondělí ráno
Chelčického úterý středa ráno
Ivana Olbrachta úterý pondělí ráno
Jalovcová čtvrtek středa odpoledne
Jana Černého pátek čtvrtek odpoledne
Jana Krušinky pátek středa ráno
Janáčkova čtvrtek pondělí ráno
Jandova středa úterý odpoledne
Jarošova pátek čtvrtek ráno
Jasmínová pondělí pátek odpoledne
Jateční plácek pátek středa ráno
Ječná čtvrtek po+čt ráno
Jičínská pátek středa ráno
Jindrova čtvrtek středa ráno
Jiráskovo náměstí úterý pondělí ráno
Jiřího Purkyně středa čtvrtek ráno
Jižní pátek pondělí ráno
K Borku čtvrtek středa odpoledne
K Břízkám čtvrtek středa odpoledne
K Dehetníku pondělí pátek odpoledne
K Chatám středa čtvrtek odpoledne
K Labi pátek úterý ráno
K Lesu čtvrtek středa odpoledne
K Polabinám středa čtvrtek odpoledne
K Potoku pondělí pátek odpoledne
K Rybníku středa čtvrtek odpoledne
K Sokolovně pátek čtvrtek odpoledne
K Zastávce pátek čtvrtek odpoledne
Kampanova pondělí čtvrtek ráno
Karla Čapka středa úterý ráno
Karoliny Světlé úterý pondělí ráno
Kaštanová středa úterý odpoledne
Ke Kopaninám pondělí pátek odpoledne
Ke Křížku středa čtvrtek odpoledne
Ke Splavu čtvrtek středa odpoledne
Kejzlarova pondělí čtvrtek ráno
Klášterského středa úterý odpoledne
Klidná čtvrtek středa ráno
Kmochova úterý středa odpoledne
Kollárova úterý středa ráno
Kopretinová čtvrtek středa odpoledne
Koutníkova úterý pátek ráno
Kpt. Fechtnera úterý středa odpoledne
Křivá středa pátek ráno
Kubcova úterý pátek odpoledne
Kuklenská úterý pondělí ráno
Kutnohorská úterý pátek odpoledne
Květná čtvrtek středa odpoledne
Kydlinovská čtvrtek středa ráno
Kyjevská pátek čtvrtek odpoledne
Labská kotlina čtvrtek pátek ráno
Ladova pátek čtvrtek ráno
Leknínová čtvrtek středa odpoledne
Lesní čtvrtek pátek odpoledne
Letiště pondělí pondělí odpoledne
Lhotecká čtvrtek středa odpoledne
Librantická pondělí pátek odpoledne
Líznerova středa úterý odpoledne
Lomená pátek čtvrtek odpoledne
Luční pátek pondělí ráno
M. D. Rettigové pátek úterý ráno
M. Majerové středa pátek ráno
Malá pondělí pondělí odpoledne
Machkova pátek úterý ráno
Malinová čtvrtek středa odpoledne
Marie Pujmanové středa pátek ráno
Maxe Malého čtvrtek středa ráno
Medkova úterý pondělí ráno
Mikoláše Alše pátek středa ráno
Miřiovského středa úterý odpoledne
Mokrá pondělí pátek odpoledne
Moravská úterý úterý odpoledne
Morušovna pondělí čtvrtek ráno
Na Barvínku pátek čtvrtek odpoledne
Na Břehách středa pátek ráno
Na Cvičišti pátek středa ráno
Na Drahách středa úterý odpoledne
Na Dubech pondělí pondělí odpoledne
Na Jezírkách středa pátek ráno
Na Kopečku pátek čtvrtek odpoledne
Na Kotli úterý úterý odpoledne
Na Mlejnku pátek pondělí ráno
Na Ohradě pondělí pátek odpoledne
Na Okrouhlíku pátek úterý ráno
Na Plachtě čtvrtek středa ráno
Na Potoce středa pátek ráno
Na Rybárně čtvrtek pondělí ráno
Na Sádkách čtvrtek středa odpoledne
Na Stávku čtvrtek středa odpoledne
Na Valše čtvrtek středa ráno
Na Zahrádkách pátek čtvrtek odpoledne
Na Zálesí středa čtvrtek odpoledne
Nad Oborou pátek čtvrtek odpoledne
Nádražní úterý středa ráno
Náhon středa úterý odpoledne
náměstí 5. května úterý středa ráno
Nerudova středa čtvrtek ráno
Obecní pondělí pátek odpoledne
Obvodní pondělí pátek odpoledne
Odlehlá úterý pondělí ráno
Okrajová středa pátek ráno
Okružní pátek pondělí ráno
Olšová čtvrtek středa odpoledne
Opatovická čtvrtek pondělí ráno
Opletalova pondělí pátek ráno
Orlická pátek pondělí ráno
Ořechová úterý pátek odpoledne
Oskara Nedbala pátek úterý ráno
Ostrovní čtvrtek středa odpoledne
Ostružinová čtvrtek středa odpoledne
Partyzánská čtvrtek pátek odpoledne
Pavla Hanuše středa čtvrtek ráno
Pekařova úterý úterý odpoledne
Pelclova pondělí pátek ráno
Pešinova čtvrtek pátek odpoledne
Pilnáčkova pátek čtvrtek odpoledne
Písečná úterý úterý odpoledne
Plotišťská pátek čtvrtek odpoledne
Pobřežní čtvrtek středa ráno
Pod Haltýřem čtvrtek středa odpoledne
Pod Kopcem pátek čtvrtek odpoledne
Pod Lesem středa čtvrtek odpoledne
Poděbradova úterý pondělí ráno
Podhůrská čtvrtek středa odpoledne
Pohlova čtvrtek středa ráno
polákova středa čtvrtek ráno
Polní pátek pondělí ráno
Pospíšilova pátek čtvrtek ráno
Poštovní pondělí pátek odpoledne
Pouchovská pondělí po+čt celý den
Prokopa Holého středa čtvrtek ráno
Přemyslova čtvrtek pátek odpoledne
Přespolní středa pondělí odpoledne
Příčná středa pátek ráno
Přímská středa úterý odpoledne
Puškinova úterý středa ráno
Raisova úterý pondělí ráno
Resslova středa úterý ráno
Riegrovo náměstí úterý středa ráno
Roudničská středa čtvrtek odpoledne
Rubešova úterý pondělí ráno
Růženy Jesenské středa úterý odpoledne
Rybářská pátek úterý ráno
Říční pátek středa ráno
S. K. Neumanna úterý středa ráno
Sadová čtvrtek středa odpoledne
Sadovská středa úterý ráno
Sedláčkova úterý pondělí ráno
Seydlerova pondělí čtvrtek ráno
Skupova pátek čtvrtek ráno
Slatinská čtvrtek středa odpoledne
Slavíčkova pátek pondělí ráno
Slezská pátek po+čt ráno
Slunečná středa pondělí ráno
Smetanovo nábřeží úterý středa ráno
Smiřická pátek čtvrtek odpoledne
Sokolovská úterý po+čt ráno
Sovova úterý pondělí ráno
Sportovní středa úterý odpoledne
Spořilovská pátek čtvrtek odpoledne
Srdínkova středa úterý ráno
Stará polní pátek pondělí ráno
Střelecká středa úterý ráno
Stříbrná čtvrtek středa odpoledne
Stříbrná náves pátek úterý ráno
Sukova středa úterý odpoledne
Sušilova pátek středa ráno
Svatováclavské náměstí čtvrtek pátek odpoledne
Svinarská pondělí pátek odpoledne
Svitavská čtvrtek pondělí ráno
Šemberova úterý úterý odpoledne
Šeříková pondělí pátek odpoledne
Ševčíkova středa pátek ráno
Šimkova pondělí pátek ráno
Šípková čtvrtek středa odpoledne
Široká pátek čtvrtek odpoledne
Školská středa pátek ráno
Škroupova úterý středa ráno
Šmeralova čtvrtek pondělí ráno
Šmilovského pátek úterý ráno
Štefcova úterý úterý odpoledne
Šumperská úterý pátek odpoledne
Švendova pátek čtvrtek ráno
Tichá pátek pondělí ráno
Točná čtvrtek středa odpoledne
Trávní pondělí pátek ráno
Trnková čtvrtek středa odpoledne
Truhlářská pátek čtvrtek odpoledne
Trutnovská pátek středa ráno
Třebechovická pátek pondělí ráno
Třebešská čtvrtek úterý ráno
Třebízského úterý pondělí ráno
třída Karla IV. úterý středa ráno
třída SNP čtvrtek po+čt ráno
Turinského úterý pondělí ráno
U Fotochemy pátek středa ráno
U Hřiště pondělí pátek odpoledne
U Jednoty pondělí pátek odpoledne
U Koše pondělí pátek odpoledne
U Kulturního domu čtvrtek středa ráno
U Lesíka pondělí pátek odpoledne
U Mlýna čtvrtek středa odpoledne
U Myslivny čtvrtek pátek odpoledne
U Pastvišť středa pátek odpoledne
U Plováren pátek pondělí ráno
U Trati pondělí pátek ráno
U Zvoničky úterý pondělí ráno
Uhelná pátek pondělí ráno
Ulrichovo náměstí čtvrtek středa ráno
V Lipkách pondělí čtvrtek ráno
V Mlejnku pátek pondělí ráno
V Poli pondělí pátek odpoledne
V Tůních čtvrtek středa ráno
Václavkova úterý pondělí ráno
Vančurovo náměstí pátek středa ráno
Vachkova úterý úterý odpoledne
Ve Svahu středa čtvrtek odpoledne
Věkošská pátek čtvrtek odpoledne
Velká pondělí pondělí odpoledne
Větrná čtvrtek středa odpoledne
Veverkova pondělí čtvrtek ráno
Vilová úterý pátek odpoledne
Viničná středa čtvrtek odpoledne
Víta Nejedlého pátek pondělí ráno
Vlčkovická úterý pátek odpoledne
Voborníkova čtvrtek středa ráno
Vocelova pátek úterý ráno
Vrchlického středa čtvrtek ráno
Vřesová čtvrtek středa odpoledne
Všehrdova středa čtvrtek ráno
Vydrova úterý pondělí ráno
Východní pátek čtvrtek odpoledne
Wintrova středa pondělí ráno
Wolkerova středa čtvrtek ráno
Wonkova středa úterý ráno
Za Fotochemou pátek středa ráno
Za Humny úterý středa odpoledne
Za Hřbitovem pondělí pondělí odpoledne
Za Kostelem pondělí pondělí odpoledne
Za Poštou čtvrtek pondělí odpoledne
Za Škodovkou čtvrtek pátek ráno
Za Školou pondělí pátek odpoledne
Za Veterinou pátek čtvrtek odpoledne
Za Zelárnou pátek čtvrtek odpoledne
Zahradní pátek čtvrtek odpoledne
Zahradnická čtvrtek středa odpoledne
Zákrejsova středa úterý odpoledne
Zalomená středa čtvrtek odpoledne
Zámostí středa úterý odpoledne
Zborovská čtvrtek úterý ráno
Zemědělská pondělí pátek ráno
Zeyerova úterý pondělí ráno
Želivského pátek úterý ráno
Žitná pátek čtvrtek odpoledne

Změny v harmonogramu svozu plastů:

Ulice HK Starý svoz Nový svoz
Akademika Bedrny úterý středa
Akátová pátek středa
Anenské náměstí středa pondělí
Balbínova čtvrtek středa
Bělečská čtvrtek středa
Bendlova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Bezová čtvrtek středa
Borová čtvrtek středa
Bozděchova pondělí středa
Bratří Čapků úterý, čtvrtek úterý, pátek
Brněnská středa pondělí, čtvrtek + úterý, pátek
Brožíkova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Břetislavova čtvrtek středa
Březhradská čtvrtek středa
Břidličná čtvrtek středa
Citrusová čtvrtek středa
Collinova úterý, pátek středa
Československé armády čtvrtek středa
Dělnická středa pondělí, čtvrtek
Dlouhá čtvrtek středa
Dubinská čtvrtek středa
Dukelská čtvrtek středa
Durychova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Eliščino nábřeží čtvrtek středa
Emy Destinové úterý úterý, pátek
Fričova pondělí, středa pondělí, čtvrtek
Gayerova kasárna čtvrtek středa
Gočárova třída pondělí středa
Habrmanova čtvrtek středa
Haškova čtvrtek středa
Hlavní pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Horova pondělí, čtvrtek středa
Hořická čtvrtek středa
Hradební čtvrtek středa
Hradečnice pátek úterý, pátek
Husova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Chelčického pondělí středa
Ignáta Hermanna pondělí středa
Jana Koziny pondělí, čtvrtek středa
Jana Masaryka pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Jasmínová čtvrtek středa
Jiráskova středa pondělí, čtvrtek
K Biřičce pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
K Borku čtvrtek středa
K Břízkám čtvrtek středa
K Cikánu pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
K Lesu čtvrtek středa
K. Tomana čtvrtek středa
Kalendova středa pondělí, čtvrtek
Kampanova čtvrtek pondělí, čtvrtek
Kampelíkova středa pondělí, čtvrtek
Karla Čapka čtvrtek středa
Kaštanová úterý úterý, pátek
Ke Splavu čtvrtek středa
Kejzlarova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Komenského čtvrtek středa
Kubcova čtvrtek středa
Kubištova čtvrtek středa
Kuklenská čtvrtek pondělí, čtvrtek
Kutnohorská čtvrtek středa
Kydlinovská středa úterý, pátek
Labská louka pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Lesní pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Letců čtvrtek středa
Ležáky čtvrtek středa
Malšovická úterý středa
Mandysova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Mánesova čtvrtek středa
Markova středa čtvrtek
Milady Horákové pondělí, středa pondělí, čtvrtek
Morušovna čtvrtek pondělí, čtvrtek
Mrštíkova úterý úterý, pátek
Mužíkova pátek čtvrtek
Na Biřičce pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Na Brně pátek úterý, pátek
Na Důchodě středa úterý, pátek
Na Hradě čtvrtek středa
Na Kropáčce čtvrtek středa
Na Mlejnku úterý úterý, pátek
Na Občinách úterý úterý, pátek
Na Okrouhlíku čtvrtek středa
Na Pískách pondělí pondělí, čtvrtek
Na Plachtě pondělí pondělí, čtvrtek
Na Potoce pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Na Rybárně čtvrtek pondělí, čtvrtek
Na Stružce středa pondělí, čtvrtek
Nádražní čtvrtek středa
Náměstí 28. října čtvrtek středa
Náměstí E.F. Buriana středa pondělí, čtvrtek
Náměstí Osvoboditelů čtvrtek středa
Náměstí Svobody čtvrtek středa
Nerudova čtvrtek středa
Nezvalova pondělí středa
Obvodní čtvrtek středa
Odlehlá čtvrtek pondělí, čtvrtek
Okružní úterý úterý, pátek
Ořechová čtvrtek středa
Palachovy koleje pondělí, středa pondělí, čtvrtek
Pardubická čtvrtek středa
Piletice úterý úterý, pátek
Pilnáčkova úterý úterý, pátek
Plácelova čtvrtek středa
Pod Haltýřem čtvrtek středa
Pod Strání pondělí, středa pondělí, čtvrtek
Pod Zámečkem pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Podhůrská úterý středa
Polákova pondělí, čtvrtek středa
Poštovní středa čtvrtek
Pražská třída středa pondělí, čtvrtek
Profesora Smotlachy pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Prokopa Holého pondělí, čtvrtek středa
Prostějovská pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Průběžná pátek úterý, pátek
Přemyslova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Rašínova třída pondělí středa
Resslova čtvrtek středa
Riegrovo náměstí čtvrtek středa
Roudničská středa pondělí, čtvrtek
Rubešova pondělí pondělí, čtvrtek
Rusek čtvrtek úterý, pátek
Růžová středa pondělí, čtvrtek
Říční středa středa
S. K. Neumanna čtvrtek středa
Sadovská pondělí, čtvrtek středa
Sedláčkova pondělí pondělí, čtvrtek
Sekaninova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Selicharova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Sezemická pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Skupova úterý, čtvrtek úterý, pátek
Stěžerská středa pondělí, čtvrtek
Střelecká čtvrtek středa
Stříbrná čtvrtek středa
Stříbrný rybník pátek středa
Svatojánská pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Svatováclavské náměstí pátek pondělí, čtvrtek
Svitavská pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Ševčíkova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Šimkova čtvrtek středa
Šimkovy Sady úterý středa
Špitálská čtvrtek středa
Štefánikova pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Štefcova úterý úterý, pátek
Švendova úterý, čtvrtek úterý, pátek
Tovární pátek úterý, pátek
Třebešská středa pondělí, čtvrtek
třída Edvarda Beneše pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
třída Karla IV. čtvrtek středa
Tylovo nábřeží čtvrtek středa
U Cihelny pátek úterý, pátek
U Kavalíru pondělí středa
U Koruny čtvrtek středa
U Myslivny pátek pondělí, čtvrtek
U Soudu čtvrtek středa
U Svodnice středa pondělí, čtvrtek
Ulrichovo náměstí pondělí, čtvrtek středa
Urxova pondělí, středa pondělí, čtvrtek
V Koutech pondělí, čtvrtek středa
V Mlejnku pondělí pondělí, čtvrtek
Vavákova úterý úterý, pátek
Ve Stromovce pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Velehradská pátek pondělí, čtvrtek
Velké náměstí čtvrtek středa
Víta Nejedlého úterý, čtvrtek úterý, pátek
Vlčkovická pondělí, čtvrtek středa
Vrchlického pondělí středa
Všehrdova pondělí, čtvrtek středa
Vysocká pondělí, pátek pondělí, čtvrtek
Wolkerova čtvrtek středa
Wonkova čtvrtek středa
Za Škodovkou středa pondělí, čtvrtek
Zámeček pátek pondělí, čtvrtek
Zelená středa pondělí, čtvrtek
Zieglerova čtvrtek středa

Změny v harmonogramu svozu papíru:

Ulice HK Původní svoz Nový svoz
17. listopadu čtvrtek středa
Akademika Heyrovského čtvrtek středa
Akátová čtvrtek středa
Anenské náměstí pátek středa
Areál společnosti ČKD pátek středa
Balbínova čtvrtek středa
Bekova pátek středa
Bezejmenná pátek středa
Bidlova středa úterý, pátek
Bieblova středa pátek
Borovinka pondělí středa
Bratří Čapků středa úterý, pátek
Bratří Štefanů středa úterý, pátek
Břetislavova pondělí středa
Březhradská pondělí středa
Březová středa úterý, pátek
Buzulucká středa úterý, pátek
Cihlářská pátek středa
Čajkovského středa, pátek pondělí, čtvrtek
Dělnická pátek středa
Dřevařská čtvrtek úterý, pátek
Dubinská čtvrtek středa
Durychova pondělí, čtvrtek úterý, pátek
Dvorská pátek středa
Eliščino nábřeží čtvrtek středa
Emy Destinové středa pondělí, čtvrtek
Fučíkova středa úterý, pátek
Gayerova kasárna středa středa
Gočárova třída čtvrtek středa
Honkova pondělí pondělí, čtvrtek
Hradební čtvrtek středa
Hradecká čtvrtek úterý, pátek
Hradečnice středa pondělí, čtvrtek
Hrdého středa pondělí, čtvrtek
Hronkova pátek středa
Chaloupky pátek středa
Ignáta Hermanna pondělí, čtvrtek středa
Jabloňová pátek středa
Jana Černého středa úterý, pátek
Jana Koziny čtvrtek středa
Jana Masaryka pondělí, čtvrtek úterý, pátek
Jeronýmova čtvrtek středa
Jiráskova pátek středa
K Břízkám čtvrtek středa
K Dolíkám pátek středa
K Polabinám pátek úterý
Kalendova pátek středa
Kampanova čtvrtek pondělí, čtvrtek
Kampelíkova pátek středa
Kaštanová středa pondělí, čtvrtek
Klášterského středa pondělí, čtvrtek
Klumparova čtvrtek středa
Kmochova středa pondělí, čtvrtek
Komenského čtvrtek středa
Kotrčova pátek středa
Koutníkova pátek středa
Kovová čtvrtek úterý, pátek
Kpt. Fechtnera středa pondělí, čtvrtek
Krapkova středa pondělí, čtvrtek
Kubcova pátek středa
Kubištova pátek středa
Kutnohorská pátek středa
Kydlinovská pátek středa
Ladova středa úterý, pátek
Letců pondělí středa
Letiště středa úterý, pátek
Ležáky pátek středa
Lhotecká čtvrtek středa
Luční středa úterý, pátek
Malé náměstí pondělí středa
Markova pátek středa
Miroslava Hájka středa pondělí, čtvrtek
Moravská středa, pátek pondělí, čtvrtek
Mrštíkova středa, pátek pondělí, čtvrtek
Myslbekova středa úterý, pátek
Na Brně středa pondělí, čtvrtek
Na Drahách středa pondělí, čtvrtek
Na Důchodě pátek středa
Na Hrázce středa pondělí, čtvrtek
Na Kotli středa pondělí, čtvrtek
Na Mlejnku středa úterý, pátek
Na Občinách středa pondělí, čtvrtek
Na Stružce pátek středa
Na Střezině středa úterý, pátek
Náměstí Svobody čtvrtek středa
Náměstí 28. října pondělí středa
Náměstí E. F. Buriana pátek středa
Náměstí Osvoboditelů čtvrtek středa
Nezvalova čtvrtek středa
Obvodní pondělí středa
Okružní středa úterý, pátek
Opatovická pondělí pondělí, čtvrtek
Ořechová pátek středa
Otokara Březiny pondělí středa
Palachovy koleje pátek úterý, pátek
Pálenecká pátek středa
Panelová čtvrtek úterý, pátek
Pardubická pátek středa
Petra Jilemnického pátek středa
Piletice středa úterý, pátek
Pilnáčkova středa úterý, pátek
Písečná středa úterý, pátek
Pobřežní pátek středa
Pod Haltýřem čtvrtek středa
Podhůrská čtvrtek středa
Pospíšilova středa úterý, pátek
Poštovní pondělí středa
Pouchovská středa úterý, pátek
Pražská třída pátek středa
Průběžná středa pondělí, čtvrtek
Předměřická pátek středa
Puškinova pátek středa
Rašínova třída pondělí středa
Rautenkrancova čtvrtek středa
Resslova pondělí středa
Rokitanského čtvrtek středa
Roudničská pátek úterý
Růžová pátek středa
Rybova středa, pátek pondělí, čtvrtek
Severní středa úterý, pátek
Skupova středa úterý, pátek
Slavíčkova středa úterý, pátek
Slezská středa úterý, pátek
Smetanovo nábřeží pondělí středa
Smiřická středa úterý, pátek
Spojovací pátek středa
Sportovní středa pondělí, čtvrtek
Stavební čtvrtek úterý, pátek
Stěžerská pátek středa
Střelecká pondělí středa
Stříbrný rybník středa středa
Ševčíkova pondělí, čtvrtek úterý, pátek
Štefcova středa pondělí, čtvrtek
Štechova středa pondělí, čtvrtek
Švehlova čtvrtek středa
Švendova středa úterý, pátek
Tichá středa úterý, pátek
Tomkova pondělí středa
Topolová středa úterý, pátek
Tovární středa pondělí, čtvrtek
Truhlářská středa úterý, pátek
Třebechovická středa úterý, pátek
Třešňová pátek středa
Třída SNP středa úterý, pátek
Tylovo nábřeží pátek středa
U Cihelny pátek středa
U Kavalíru čtvrtek středa
U Koruny pondělí středa
U Lesíka pondělí středa
U Melounky pátek středa
U Mostku středa úterý, pátek
U Soudu čtvrtek středa
U Svodnice pátek středa
Ulrichovo náměstí čtvrtek středa
Úprkova středa pondělí, čtvrtek
V Mlejnku úterý úterý, pátek
Václavkova pondělí, čtvrtek pondělí, čtvrtek
Vachkova středa pondělí, čtvrtek
Vážní čtvrtek úterý, pátek
Velké náměstí pondělí středa
Víta Nejedlého středa úterý, pátek
Vlčkoviká pátek středa
Výrobní čtvrtek úterý, pátek
Za Humny středa pondělí, čtvrtek
Za Lípou středa pondělí, čtvrtek
Za Škodovkou pátek středa
Zahrádkářská pátek středa
Zámostí středa pondělí, čtvrtek
Zdeňka Wirtha pátek středa
Zelená pátek středa
Zemědělská středa úterý, pátek
Zieglerova pondělí středa

Mobilní svozy odpadů - více informací zde: mobilní svozy rozpis

Doplnění harmonogramu svozu odpadu - aktualizované doplnění harmonogramu svozu komunálního odpadu v některých lokalitách včetně upřesnění dlouhých ulic, které se svážejí ve více dnech. Kompletní harmonogram svozu najdete na www.hradeckesluzby.cz

ULICE UPŘESNĚNÍ NOVÝ DEN ČAS
Bezručova od Baarovy po Veverkovu čtvrtek ráno
Bezručova Veverkova až trať pondělí ráno
bratří Štefanů od třídy SNP po Kladskou pondělí ráno
bratří Štefanů od Kladské na konec ulice pátek ráno
Brněnská od Na Kotli po Mrštíkovu úterý odpoledne
Brněnská od Mrštíkovy po Palachovu středa ráno
Brněnská stará Brněnská pondělí odpoledne
Gočárova od Mostecké po Střeleckou úterý ráno
Gočárova od Střelecké po podjezd středa ráno
Horova   čtvrtek ráno
Jana Černého od Spořilovské po rest. Vrtule čtvrtek odpoledne
Jana Černého od rest. Vrtule na konec města pátek ráno
Kladská od Bratří Štefanů po nadjezd pondělí ráno
Kladská od nadjezdu po č.p. 73 středa ráno
Kladská Slatina pátek odpoledne
Kubcova   úterý odpoledne
Kutnohorská   úterý odpoledne
Lesní   pondělí odpoledne
Na cvičišti   pondělí odpoledne
Na plachtě   pondělí odpoledne
Nádražní   úterý ráno
Ořechová   úterý odpoledne
Piletická   pátek odpoledne
Pouchovská od Buzulucké po trať čtvrtek ráno
Pouchovská od trati po Velkou pondělí odpoledne
Průmyslová od nám. 5. května středa ráno
Průmyslová od Resslovy po A.Dvořáka úterý ráno
Svitavská   čtvrtek ráno
Šumperská   úterý odpoledne
Úprkova   úterý odpoledne
Vilová   úterý odpoledne
Víta Nejedlého od Hradební po 2.okruh čtvrtek ráno
Víta Nejedlého od 2. okruhu po Kladskou pondělí ráno
Vlčkovická   úterý odpoledne
Za poštou   pondělí odpoledne


Zveřejněno 12.9.2012

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty