Štafetový závod láká tři velké sportovní komunity

[13. červenec 2018]  Běžecké nadšení českého národa v součtu se silnou komunitou milovníků horského kola už dává samo o sobě dost široký základ pro silnou akci. Navíc, pokud k tomu ještě přidáte stále rostoucí počet nadšenců hrajících golf, vznikne neuvěřitelně silná kombinace nadšených sportovců pro sestavení štafet pro závod Golf Triathlon (golf, bike, běh).

Akce bude plná dobré nálady a českých barev, i z toho důvodu, že myšlenka Golf Triathlon vznikla v České republice, a i proto se Golf Triathlon Federation formuje v České republice a první spolupráce vznikají na Slovensku a Rakousku.

Cenou pro vítěze akce 1.9. 2018 je mimo jiné dvoudenní soustředění plné běhu, jízdy na kole a golfu v Kitzbühel Golf Arena

Golf Triathlon je kombinací tří disciplín v pořadí golf, bike, běh. Do závodu se hlásí především štafety, ale je samozřejmě možné absolvovat celý závod jako jednotlivec.

1.9.2018 se tedy v areálu Park Golf Hradec Králové sejde velmi zajímavá a početná skupina sportovců a především nadšených fanoušků tří různých disciplín golf, bike, běh.

Golf Triathlon zaujal i zkušené sportovce a pokud jim aktuální povinnosti dovolí, chtějí si tento formát štafetového závodu vyzkoušet nejúspěšnější český triatlonista Filip Ospalý, olympionik Petr Koukal, Jiří Homoláč, který kromě světové špičky běžeckého marathonu stíhá i trénovat golf, legenda českého biku Jan Hruška, stálice běžecké špičky Pavel Brýdl a v ženské kategorii připravujeme zaručeně krásné překvapení.

S registrací by účastíci neměli váhat, protože akce je pro maximální kvalitu akce kapacitou omezena na maximálních 30 štafet + jednotlivci.

Samostatnou kategorií jsou dětské štafety. Díky partnerům a účastníkům akce mají dětské štafety do 14 let závod zdarma. Více informací na www.GolfTriathlon.cz.

Golf Triathlon si jako místo svého vzniku už navždy ponese Hradec Králové, záštitu nad akci převzal primátor města Zdeněk Fink a město je jedním z partnerů akce.

Zdroj: Česká asociace, z.s.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty