Relaxační večer v Aquacentru

[14. listopad 2017]  Máte chuť utéct od každodenního shonu a stresu? Tak právě pro vás je připraven relaxační večer v Aquacentru Městských lázní v sobotu 25. 11. 2017 od 20.30 do 23.00 hod. A co je na vás chystá? Vše, co k relaxování patří. V romantické atmosféře intimního osvětlení s relaxační hudbou si můžete užívat klasické atrakce aquacentra, které budou všechny v provozu. Můžete také navštívit saunu po dobu celého večera zdarma. A k relaxaci neodmyslitelně patří i masáže, jejichž ochutnávku si budete moci dopřát přímo v bazénové hale. Těšit se na vás budou masérky z Wellness studia Flošna. Bonus vás čeká i na baru u vody, kde ke každé sklence sektu dostanete druhou zdarma. Bar bude otevřen po celý večer a stejně tak i bistro nad vodou.

Večerní relax v aquacentru je za zvýhodněnou cenu 70 Kč pro majitele čipových hodinek a 90 Kč pro jednorázové návštěvníky. Cena je konečná, bez dalších doplatků. Vstup je omezen pouze minimálním věkem 15 let. Vzhledem k přípravám akce bohužel není možné zůstat v placené zóně aquacentra v době mezi ukončením běžné otevírací doby ve 20.00 do doby začátku akce, tj. 20.30 hod.

Čas vánoc se blíží... Přijďte si užít večerní relaxaci ve vířivkách, zábavu na tobogánu, posílit imunitu v sauně, či jen tak odpočívat v mořském příboji anebo sklenkou sektu v plavkách u příjemné hudby. Pokud bude večer úspěšný, SNHK plánuje opakovat tuto akci každý měsíc během celé zimy.

zdroj: Správa nemovitostí Hradec Králové

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty