Prostor pro názory zastupitelů města

Komentáře Další názorový prostor, tentokrát virtuální, pro vyjádření zastupitelů města zřídila hradecká radnice už v roce 2011. I současné vedení města hodlá respektovat požadavek zastupitelů mít možnost vyjádřit své názory. Tento počin naplňuje cíle stanovené v programovém prohlášení.

Nejnovější příspěvky:

Příspěvky budou i v tomto volebním období zveřejňovány v autorské podobě, tj. bez jakékoliv obsahové a gramatické úpravy a přečíst si je budete moci zde: http://www.hradeckralove.org/hradec-kralove/komentare-zastupitelu.

„Radnice těmito kroky postupně naplňuje programové prohlášení koalice i pro toto volební období, kde je zakotveno mimo jiné zkvalitnění a zjednodušení komunikace magistrátu s veřejností. Tento počin je vytvořením dostatečného prostoru i pro prezentaci názorů opozice v médiích, která jsou plně nebo částečně financována z rozpočtu města,“ říká primátor města Zdeněk Fink.

Občanům je umožněno získat rychle informaci o změnách na daných webech, bez jejich opakovaného navštěvování prostřednictvím aktivované RSS služby, což je technologie, která umožňuje automatizované přebírání informací o novinkách a aktualizacích na www stránkách. Zastupitelé mají možnost si tuto formu osvojit jako standardní komunikaci se svými voliči.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty