Proměny městské zeleně - minulost, současnost, vize

Architektura Statutární město Hradec Králové ve spolupráci s Vysokou školou regionálního rozvoje Praha a Civitas per populi o.s. připravuje mezinárodní odbornou konferenci „Proměny městské zeleně – minulost, současnost a vize“, která se uskuteční ve dnech 2. – 3. 10. 2014 v prostorách Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové. Partnerem konference je Sekce krajinářské architektury SKA IFLA CZ Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, o.s., Mendelova univerzita v Brně a Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity, Lednice.  

Proměny městské zeleně – minulost, současnost, vize

Mezinárodní odborná konference

Pořadatelé

Hradec Králové

VSRR  Civitas_per_populi
Statutární město Hradec Králové Vysoká škola regionálního rozvoje Praha Civitas per populi, o.s.


Partner

Logo_SZKT  Mendlova univerzita v Brně  Zahradnická fakulta
Sekce krajinářské architektury SKA IFLA CZ Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, o.s. Mendelova univerzita v Brně  Zahradnická fakulta
Mendelovy univerzity, Lednice 

Cíl konference:

Zaměřit se na nenahraditelný potenciál „zeleně“ ve městech a na možnosti systémových řešení; dokladovat dobré příklady praxe a zformulovat doporučení pro strategické rozhodování v této oblasti.

Přednesené příspěvky budou publikovány v odborném recenzovaném časopisu Regionální rozvoj mezi teorií a praxí, číslo 2/2014 - www.regionalnirozvoj.eu. Pokyny pro psaní příspěvku jsou uvedeny na webových stránkách časopisu. Termín pro zaslání příspěvku je do 30. června 2014 s tím, že recenzovaný časopis-sborník bude vydán v době konání konference. Konferenční sborník bude předložen k posouzené do databáze CPTI Thomson Reuters.

Jednací jazyky:

čeština, slovenština, polština, angličtina

Místo konání

Konference se koná v budově Studijní a vědecké knihovny v Hradecké ulici 1250 v blízkosti Fakultní nemocnice. Doporučujeme autem po vnějším okruhu Hradce Králové nebo MHD od hlavního nádraží ČD a od autobusového nádraží autobusovými linkami č. 9, 24 a 28 (zastávka Heyrovského) a 16 a 27 (zastávka Zimní stadion), trolejbusovými linkami č. 1 (zastávka Heyrovského) a č. 2 (zastávka Zimní stadion). Parkovat lze v první jednací den konference zdarma přímo v suterénu budovy.

Studijní a vědecká knihovna, Hradecká 1250, Hradec Králové. (Mapa)

Mediální partneři

Dějiny a současnost ČRo HK Deník
Dějiny a současnost, časopis
 Český rozhlas Hradec Králové Hradecký deník
     
hradeckralove_cz Reginální rozvoj  Moderní obec
www.okolohradce.cz www.regionalnírozvoj.eu  www.moderniobec.cz


Kontakt: konference2014@mmhk_cz


Propagační leták

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty