Primátor blahopřál nejlepším sportovcům kraje

Nejlepší sportovci kraje V úterý 30. března se ve velkém sále Kongresového centra Aldis v Hradci Králové uskutečnil slavnostní galavečer pod názvem Nejúspěšnější sportovec Královéhradeckého kraje 2009. Z prvenství se radovala orientační běžkyně Dana Brožková. Osmadvacetiletá závodnice Sporcentra Jičín rozhodla o svém triumfu zejména ziskem zlaté medaile na mistrovství světa na krátké trati. Úspěšná reprezentantka rovněž zvítězila v anketě čtenářů a stala se „Hvězdou“ Deníku.

Ocenění sportovci:

Jednotlivci – dospělí

1. Dana Brožková (1981) Sportcentrum Jičín – orientační běh

2. Jan Sychra (1969) ASO Dukla HK – broková střelba-skeet

3. David Krejčí (1979) TJ Sokol Deštné – skiboby

4. Pavel Petřikov (1986) PSK Judo HK – judo

5. Radka Krejčová (1984) SK Karate Spartak HK – karate

6. Petr Soukup (1987) TJ Nová Paka – triatlon

7. Lucie Matoušková (1989) Sokol Hradec Králové – rychlostní kanoistika

8. Martin Mareš (1982) PSK Whirlpool-Author – silniční cyklistika

9. Václav Fejfar (1958) Autoklub Nová Paka – autokros

10. Jana Blahová (1984) Sokol Hradec Králové – rychlostní kanoistika

Jednotlivci – mládež

1. Tereza Novotná (1992) OK 99 Hradec Král. – orientační běh
2. Aneta Pechancová (1992) TJ Lokomotiva Trutnov – plavání

3. Miloš Slavíček (1993) ASO Dukla Hradec Králové – broková střelba

4. Michaela Drábková (1992) TJ SK Nové Město n. Met. – atletika

5. Tomáš Vaníček (1991) SKP Judo Jičín – judo

6. Ondřej Rybín (1993) Cykloteam Whirlpool-Author Junior HK – cyklistika

7. Karolina Grohová (1990) TJ Dvůr Králové n. L. – atletika

8. Karolina Teplá (1992) TJ Slavia HK – orientační běh

9. Pavlína Tojnarová (1997) Skibob klub Dobruška – skiboby
10. Markéta Novotná (1994) OK 99 HK – orientační běh

Kolektivy – dospělí

1. TJ Lokomotiva Trutnov ženy – plavání

2. PSK Whirlpool-Author HK muži – silniční cyklistika

Kolektivy – mládež

1. SK Dobré starší žákyně – stolní tenis,

2. SK Nové Město nad Metují dorostenky – atletika

3. OK 99 Hradec Králové – orientační běh

Profesionální trenér – cvičitel

1. Pavel Petřikov st. (1959) PSK Judo HK

2. Petr Luštický (1977) ASO Dukla HK

3. Martin Petrovický (1970) BK Kara Trutnov

4.Aleš Žďárský (1961) SK Nové Město n. M.

Dobrovolný trenér – cvičitel

1. Jaroslava Grohová (1951) TJ Dvůr Králové nad Labem

2. Milena Lišková (1932) TJ Sokol Třebeš

3. Luděk Vaníček (1967) SKP Judo Jičín

Handicapovaní sportovci

1. Ondřej Sedliský (1998) SK Integraf HK

2. Žaneta Mazuráková (1991) SK Integraf HK

Mimořádné ocenění

1. Jana Vepřeková (1961) Aeroklub Dvůr Králové n. L. – bezmotorové létání

Mimořádné sportovní zásluhy o reprezentaci kraje

1. Josef Král (1990) International Formula Master a série GP2
2. Jan Kopecký (1982) Škoda motosport

3. Michal Matějovský (1985) SUNRED-BRT

Cena čtenářů Deníku

1. Dana Brožková

Vítězka Dana Brožková Sportovec KHK 2009 zpěvačka M.Absolonová a fotograf Ludvík

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty