Podzimní mobilní svozy začínají

1. 10.

8:30-8:50 Březhrad (točna MHD) / 8:55-9:15 Březhrad - Obvodní x Poštovní / 9:20-9:35 Březhradská (u bytovek) / 9:45-10:00 Jungmannova (točna MHD) / 10:05-10:25 Bezručova (garáže u Zvoničky) / 10:30-10:50 Poděbradova (U Jelena) / 10:55-11:20 Jiráskovo nám. / 11:25-11:50 Sokolovská x Dykova / 11:55-12:15 Jungmannova (Metuje) / 13:30-13:45 Bezručova x Baarova (před ZŠ) / 13:50-14:10 Fráni Šrámka x V Lipkách (Albert) / 14:15- 14:35 Nerudova (Telecom) / 14:40- 15:00 Labská I. (V Lipkách - u prodejny) / 15:05-15:20 Tylovo nábř. (mezi mosty) / 15:25-15:50 Masarykovo nám.


2. 10.

8:30-8:50 Svinary (U Karla) / 8:55- 9:15 Svinary (prodejna) / 9:20-9:40 Svinary (K lesu x K Borku) / 9:45- 10:05 Malšova Lhota (u ZŠ) / 10:10- 10:30 Malšova Lhota (za čekárnou MHD) / 10:35-10:55 Malšova Lhota (u hasičské zbrojnice) / 11:00-11:20 Kmochova x A. Doležala (parkoviště) / 11:25-11:45 Zámostí (za ZŠ) / 13:00- 13:20 Jandova x Zákrejsova / 13:25- 13:45 Na Kotli (parkoviště u čp.1175) / 13:50-14:10 Moravská (rest. Morava) / 14:15-14:35 Čajkovského (park. č. p. 955) / 14:40-15:00 E. Destinové (točna MHD) / 15:05-15:25 Na Hrázce (u hospody) / 15:30-15:55 Na Drahách (točna MHD)


8. 10.

8:20-8:40 Hradecká (parkoviště) / 8:45-9:05 Příčná (u prodejny) / 9:10- 9:30 Na Břehách x M. Pujmanové / 9:35-9:55 Hradecká ( za rest. Na Rozcestí) / 10:00-10:15 Na Potoce x Sokolská (parkoviště) / 10:20-10:35 Štefánikova (parkoviště u čp. 308) / 10:40 x 10:55 Hvězda (parkoviště) / 11:00-11:30 Machkova x K Labi / 12:45-13:05 Duran (točna MHD) / 13:10-13:30 Sezemická x Suchého (parkoviště) / 13:40-14:00 Roudničská x K Rybníku (uprostřed ulice) / 14:05-14:25 Roudničská (točna MHD) / 14:30-15:15 Hlavní (točna MHD)


9. 10.

8:20-8:40 Na Biřičce x Mužíkova / 8:45-9:05 Přemyslova x U Myslivny / 9:10-9:30 Prašingerova (za kostelem) / 9:35-9:55 Husova (u hřiště) / 10:00- 10:20 Husova (u hvězdárny) / 10:25- 10:45 Pod Zámečkem (č. p. 404) / 10:50-11:20 Blodkova x Pod Strání / 12:35-12:55 Durychova (parkoviště) / 13:00-13:20 Pod Zámečkem x Na Rozhraní / 13:25-13:40 Médium (parkoviště) / 13:45-14:05 Benešova - Harmonie I. (park.) / 14:15-14:35 M. Horákové x Velehradská (U křížku) / 14:40-15:00 M. Horákové (točna MHD) / 15:05-15:20 Brožíkova (Albert - parkoviště) / 15:25-15:40 Benešova (býv. prodejna Jiskra)


22. 10.

8:15-8:35 Sl. Předměstí - Bří Štefanů (Stoletá) / 8:40-9:00 Sl. Předměstí - nádraží ČD / 9:05-9:35 Sl. Předměstí (Severka) / 9:40-10:00 Sl. Předměstí (Jižní - parkoviště) / 10:05-10:25 Orlická kotlina - Ladova (parkoviště) / 10:35-11:00 Věkoše - U Slávie / 11:05-11:40 Věkoše - Na Zahrádkách / 13:00-13:20 Slatina - Obecní (u transformátoru) / 13:25-13:45 Slatina (prodejna) / 13:50-14:10 Piletice (točna MHD) / 14:20-14:40 Rusek (u rybníka) / 14:45-15:05 Pouchov - Velká x Piletická / 15:10-15:30 Pouchov - Velká (u kostela)


23.10.

8:30-8:50 Nezvalova x Orlické nábř. (parkoviště) / 8:55-9:10 Velké nám. (u morového sloupu) / 9:15-9:35 Škroupova x Průmyslová / 9:40-10:00 OD Tesco / 10:05-10:25 Hořická (Triker) / 10:30-10:50 Vančurovo nám. (OSPAP) / 10:55-11:55 J. Krušinky (Foma) / 12:30-12:50 Plácky Kydlinovská x M. Malého / 12:55-13:15 Plácky (U Valtrů) / 13:25-13:45 Plotiště - MHD U Doležalů / 13:55-14:20 Plotiště (P. Jilemnického x Říčařova) / 14:25- 14:50 Plotiště - P. Jilemnického (u ZŠ)


29. 10.

8:30-9:00 Plačice - Pardubická (u svazu chovatelů) / 9:05-9:25 Kukleny - Denisovo nám. / 9:30-9:50 Kukleny - Pražská (plynárny) / 9:55-10:15 Kukleny - nám. E. F. Buriana / 10:20- 10:40 Sv. Dvory - Dvorská x Drtinova / 12:00-12:20 Sv. Dvory - Dvorská (Ferda) / 12:25-12:45 Sv. Dvory - Dvorská x Cihlářská / 12:55-13:15 Sv. Dvory - Chaloupky č. p. 47 / 13:25-13:55 Sv. Dvory - Kozlovka (točna MHD).

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty