Noční koupání zatím vždy zhatilo počasí. Premiéra bude snad v pátek

Koupaliště Flošna Novinky letošní sezony na koupališti Flošna se osvědčily, lákají především na potápění s dýchacím přístrojem či aquazorbing, tedy pohyb v nafukovací kouli po hladině. Noční koupání se kvůli počasí zatím neuskutečnilo.  Poprvé je naplánováno na páteční večer.

„Noční koupání už jsme několikrát zrušili. Přišly bouřky nebo pršelo, prostě nepřálo nám počasí. Nestálé počasí je zatím největším problémem letošní sezony. První noční koupání plánujeme na tento pátek od 22 hodin. Počítáme, že by mělo trvat zhruba do půlnoci. Uvidíme podle zájmu,“ uvedl Jan Konvalinka, vedoucí koupaliště Flošna, jehož provoz zajišťuje Správa nemovitostí Hradec Králové.

Naproti tomu potápění s dýchacím přístrojem za dohledu potápěče si lidé v bazénu užili už několikrát, přičemž k dispozici měli jednu z plaveckých drah. „Zájem byl obrovský. Všechny zájemce jsme z kapacitních důvodů ani nemohli uspokojit, “ řekl vedoucí koupaliště. Pokud si chtějí návštěvníci zacvičit ve vodě zumbu nebo vyzkoušet aquaaerobic, ani to není letos na Flošně problém. Pokud se zumba nebo aerobic vyhlásí, cvičí celý bazén. Osvědčily se rovněž trampolíny i aquazorbing, který si zájemci na Flošně poprvé vyzkoušeli v závěru loňské sezony. Letos už je pravidelným hitem zejména dětských návštěvníků.

„Další novinky na letošní sezonu už neplánujeme. Spíš se chceme zaměřit na zdokonalení stávajících. K tomu by měla přispět informační tabule s rozpisem jednotlivých aktivit, kterou bychom chtěli instalovat v nejbližší době,“ doplnil Jan Konvalinka.

Kliknutím na obrázek přehrajete reportáž:

Koupaliště Flošna zažilo premiérové noční koupání

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty