Městské lesy Hradec Králové s novým ředitelem

Logo Na osobě nového ředitele Městských lesů Hradec Králové se včera večer na svém řádném jednání shodlo pětičlenné představenstvo této akciové společnosti vlastněné městem. Stane se jím šestatřicetiletý Milan Zerzán, který v podniku doposud působil na pozici výrobního ředitele a je zde zaměstnán třináct let. Dosavadní ředitel Zdeněk Petřík z funkce po dvaceti letech odchází do penze.

Zdeněk Petřík byl předsedou představenstva městské akciové společnosti a zároveň působil na ředitelské pozici. Novou předsedkyní představenstva akciové společnosti Městské lesy Hradec Králové je zastupitelka Lenka Zídková (ODS). Nově tedy není předseda představenstva zároveň ředitelem.

Z výběrového řízení na pozici ředitele vyhověli požadavkům komise v posledním kole dva uchazeči. Milan Zerzán předložil všechny požadované dokumenty, jež byly podmínkou pro vstup do užšího kola, a uspěl i u pětičlenného představenstva, které včera nástupce po Zdeňku Petříkovi do pozice vybralo.

„Svým působením ve firmě bych rád navázal na současnou vysokou úroveň služeb a dál bych tyto služby chtěl ve spolupráci s majitelem společnosti vhodně rozvíjet,“ dodal Milan Zerzán.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty