Komise rady města mohou začít pracovat

Ilustrační snímek Personální složení komisí Rady města Hradec Králové mělo na dnešním jednání za úkol projednat třetí řádné zasedání rady města. Nominace na personální obsazení komisí Rady města vzešly z klubů napříč politickým spektrem. Nové složení bude platné pro následující volební období.

Rada města se zabývala návrhy jednotlivých zastupitelských klubů na jmenovité složení členů komisí Rady a pro volební období 2010 – 2014. Jako odborné poradní orgány rady města bude v následujícím složení působit komise sportovní, kulturní,  sociálně-zdravotní,  komise pro informace a média, pro výchovu a vzdělávání, pro majetek a rozvoj bydlení, komise pro prevenci kriminality, komise pro rozvoj cestovního ruchu a komise pro Program regenerace městských památkových rezervací (MPR) a městských památkových zón (MPZ) a městské památky.

V tuto chvíli mohou už předsedové nově schválených komisí rady města, v součinnosti s tajemníky, svolat neprodleně první zasedání svých komisí s cílem projednat technicko-organizační záležitosti včetně pracovního plánu na I. pololetí 2011 a jednacího řádu komise. Ten pak bude na jednom z dalších jednání rady města předložen ke schválení.

Seznam a složení komisí Rady města Hradec Králové:

  • 1. komise sportovní:
    předseda: Škorpil Ladislav
    místopředseda: Havrda Miroslav
    členové: Čáp Bohuslav, Fridrichová Milena, Heger Leoš ml., Michálek Jan, Novotný Radek, Pavlíček Jiří , Rytíř Pavel, Smíšek Pavel, Vavřínek Miloš, Vošoust Petr, Zajíc Jiří
    tajemník: Coufalová Radka, referentka pro sport odboru kultury, sportu a cestovního ruchu
  • 2. komise kulturní:
    předseda: Krofta Jakub
    místopředseda: Půža Miroslav
    členové: Bavor Josef, Kašková Edita,  Domšová Václava, Dus Rudolf, Jůza Emil, Kubát Pavel, Málek Štěpán, Staněk František, Šejvl Josef, Tomek Otto, Zolman Zdeněk
    tajemník: Součková Jaroslava, referentka pro administrativu a občanské záležitosti odboru kultury, sportu a cestovního ruchu 
  • 3. komise sociálně-zdravotní:
    předseda: Žďánský Petr
    místopředseda: Maclová Anna
    členové: Krčmová Irena, Mohamadou Niang, Morávek Jiří, Plass Miloslav, Štěrbová Naďa, Vinopalová Pospíšilová Eva, Wolfová Marcela
    tajemník: Šimůnek Marek, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví
  • 4. komise pro Program regenerace městských památkových rezervací (MPR) a městských památkových zón (MPZ) a městské památky:
    předseda: Zídková Lenka
    místopředseda: Sommer Milan
    členové: Doležal Tomáš, Fialová Lenka, Kašpar Martin, Matějíčková Jitka, Müller Robert, Springerová Pavlína, Wildt Petr, Žák Jiří, Žlábková Ludmila
    tajemník: Falta Jan, vedoucí odboru památkové péče
  • 5. komise pro informace a média:
    předseda: Málek Bořek
    místopředseda: Lesák Vladimír
    členové: Bejček Karel, Cabal Jiří,  Doležal Vladimír,  Gregar Alexander,  Lankašová Taťana,  Malíř Josef,  Novotný Tomáš,  Šeba Michal,  Veselá Eva
    tajemník: Vlčková Magdaléna, tisková mluvčí
  • 6. komise pro výchovu a vzdělávání:
    předseda: Springer Vladimír
    místopředseda: Paukrtová-Hypiusová Zdeňka
    členové: Baraňáková Markéta, Řada Michal , Dršatová Dita, Havlíček Michal, Kmoch Petr, Králíček Ivo,Kvasničková Eva, Mareček Jan, Pitrová Renata, Šormová Táňa, Bouma Ondřej
    tajemník: Synková Alena, vedoucí odboru školství a volnočasových aktivit dětí a mládeže
  • 7. komise pro majetek a rozvoj bydlení:
    předseda: Nádvorník Richard
    místopředseda: Vohlídka Radek
    členové: Kopecká Ludmila, Lišková Romana, Málek Tomáš, Marečková Dana, Ondráček Vlastimil, Pečenka Václav, Rambousek Pavel, Staněk Pavel, Štěpán Lubomír
    tajemník: Votroubek Ondřej, vedoucí odboru správy majetku města
  • 8. komise pro prevenci kriminality:
    předseda: Štěrbová Naďa
    místopředseda: Vošoust Petr
    členové: Blechová Jana, Burýšková Lenka, Cvejn Zdeněk, Čermák Jiří, I. Maclová Anna, Sova Jiří, Sovová Kristýna, Široký Roman, Trkalová Nikola
    tajemník: Kotala Jiří, koordinátor pro prevenci kriminality odboru sociálních věcí a zdravotnictví
  • 9. komise pro rozvoj cestovního ruchu:
    předseda: Jaklová Lenka
    místopředseda: Vodochodský Ivan
    členové: Faltus Tomáš, Mikšovská Manďáková Daniela, Moravec Michal, Nejedlý Libor, Pavlíček Jiří, Polášková Anna, Půža Miroslav, Smetana David,Štěpán Jiří,
    tajemník: Erbsová Martina, koordinátorka pro cestovní ruch odboru kultury, sportu a cestovního ruchu 

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty