Hradecký zimní stadion hlásí: Sezona začíná

Zimní stadion Hradec Králové Přestože je léto, do hlavní haly hradeckého zimního stadionu dnes vtrhne zima. Puštěné chlazení začíná vyrábět led, čímž zahajuje nadcházející zimní sezonu.

Ledovou plochu budou moci od neděle využívat hokejisté, krasobruslaři a různé zájmové skupiny, které si kluziště pronajmou, ostatní si ještě počkají. Bruslení veřejnosti totiž začne, stejně jako v předchozích letech, až v říjnu, bruslení škol ještě o měsíc později. Hokejisté si ledu užijí dosytnosti, první velkou zkouškou ledové plochy se stane utkání prvoligových hradeckých hokejistů s ruským velkoklubem SKA Petrohrad, které se na hradeckém zimním stadionu uskuteční ve čtvrtek 28. července v 17.30 hodin. 

Zimní stadion však letos plánuje i některé kulturní a výstavní akce. Na přelomu srpna a září bude hostit elektrotechnický veletrh, 29. října se veřejnost může těšit na dvě představení muzikálu Mrazík, 9. listopadu zde vystoupí zpěvačka Marie Rottrová a o vánočních svátcích se hradeckému publiku představí kouzelný muzikál na ledě Popelka.

Ledová plocha v malé hale zimního stadionu bude fungovat od počátku srpna.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty