Hradec Králové již po dvanácté podpoří cestovatele

Kongresové centrum Aldis Více než padesát vystavovatelů letos přivítá již tento pátek a sobotu Hradec Králové na XII. ročníku veletrhu cestovního ruchu „Infotour a Cykloturistika“ v  Kongresovém, výstavním a společenském centru Aldis. Akce je i letos zařazena do cyklu Calendaria Regina a s podporou města ji připravila společnost Nucleus HK.

I letos čeká návštěvníky velmi zajímavý doprovodný program, ve kterém si mohou vyzkoušet konzoli Nintendo nebo rýžování zlata a vidět zajímavé přednášky či výstavy fotografií. Nově letos na všechny čekají závody na profesionálních cyklistických trenažérech a jejich vyvrcholením bude sobotní Závod o pohár primátora Hradce Králové.

Jelikož je letošní ročník zaměřen především na rodinu, budou mít návštěvníci možnost prohlédnout si práce dětí z královéhradeckých škol a školek. Podpořit můžou i ty, kterým se nepoštěstilo mít kompletní rodinu, a to zakoupením některého z výrobků lidí bez domova pod záštitou Oblastní charity HK.

Veletrh je možné navštívit v pátek 18.3.2011 od 10 do 18 hod. nebo v sobotu 19.3.2011 od 9 do 16 hod. Páteční večer pak již potřetí patří večeru církevních památek. Vstup na veletrh i doprovodné programy je zdarma.

Rodinný závod o pohár primátora

O pohár primátora v závodě na cyklistických profitrenažérech se mohou utkat rodinné týmy v sobotu 19. března od 13 do 15 hodin. Všichni budou mít možnost si vyzkoušet kolo, na kterém jezdí profesionálové.  Hradecký cyklotým PSK Whirlpool-Author ve spolupráci s městem Hradec Králové zve na závod rodinných příslušníků na trenažérech „O pohár primátora HK“. Rodinné týmy složené ze dvou generací (např. maminka se synem, dědeček s vnučkou, tatínek s babičkou…) se budou v limitu jedné minuty snažit najet co nejdelší vzdálenost, výsledkem dvojice pak bude součet vzdáleností obou členů. Vítězem se stane tým s nejdelší ujetou vzdáleností. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích: dospělý a dítě do 12 let; dospělý a dítě nad 12 let. Vítězové i všichni účastníci závodu se mohou těšit na zajímavé ceny.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty