Flošna zahájila sezonu a vyhlíží stotisícího návštěvníka

Otevření sezony na Flošně Milovníci koupání a vodních radovánek se dočkali. Koupaliště Flošna zahájilo v pátek 20. května letní sezonu.

Správa nemovitostí Hradec Králové, která koupaliště provozuje, připravila na letošní rok pro návštěvníky několik novinek, například noční koupání ve vybraných dnech, kvůli němuž bylo zprovozněno osvětlení venkovních bazénů a travnaté plochy. Hosté jistě uvítají také bezplatné použití lehátek a slunečníků na terase nebo instalaci kamerového systému, který chrání zdraví i majetek návštěvníků. Vstupné při platbě v hotovosti nebo městskou kartou mírně vzrostlo, ovšem neplatí to plošně, například majitelé čipových hodinek zaplatí stejně jako vloni a přitom nemusí stát ve frontě, ale přes turnikety jdou hned do areálu koupaliště. Za premiérovou loňskou sezonu na Flošnu přišlo 94 tisíc lidí, takže lze v nejbližší době očekávat příchod jubilejního stotisícího návštěvníka, pro něhož provozovatel ve spolupráci s městem chystá odměnu.

„Stotisící návštěvník od nás obdrží slevu na vstupném v hodnotě dvou tisíc korun, bude k nám tedy moci chodit po určitou dobu zadarmo. Dále dostane symbolický dárek od města,“ uvedla Jaroslava Bernhardová, ředitelka Správy nemovitostí Hradec Králové. S člověkem, který se stane stotisícím návštěvníkem koupaliště, se zástupce provozovatele domluví na termínu slavnostního předání darů.

Kliknutím na obrázek přehrajete reportáž:

Koupaliště Flošna přivítalo první návštěvníky

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty