Flošna končí sezonu, po neděli zůstane v provozu už jen velký bazén

Koupaliště Flošna Vzhledem k předpovědi počasí, která již do konce září nepředpokládá oteplení a teploty se budou stabilně držet pouze kolem 20 stupňů Celsia, bude v neděli 18. září na koupališti Flošna ukončena letní sezóna 2011.

V neděli provozovatel vypne vyhřívání bazénů a provoz všech atrakcí, což však neznamená, že koupaliště zůstane zcela uzavřeno. „Na Flošnu bude i nadále povolen vstup do padesátimetrového bazénu, který již ale nebude vyhříván. V provozu zůstane také plážový volejbal. Vstupné na koupaliště Flošna bude zlevněno o 30 procent,“ uvedla Jaroslava Bernhardová ze Správy nemovitostí Hradec Králové.

Wellness studio Flošna se saunami, parními kabinami, whirlpoolem a vnitřním bazénem pokračuje v provozu po celý rok s nezměněnou otevírací dobou. Celoroční provoz pokračuje rovněž ve fitness, funguje samozřejmě také squash a restaurace. Podrobnější informace o cenách a otevírací době mohou zájemci získat na internetových stránkách www.snhk.cz.

Příznivci vodních radovánek však nemusí smutnit. V sobotu 17. září začne po třítýdenní provozně-technické odstávce opět fungovat kryté aquacentrum městských lázní.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty