Tradiční setkání s náměstkem primátora Martinem Soukupem se zástupcům škol líbilo

Slavnostní setkání s řediteli MŠ Tradiční předprázdninové setkání zástupců vedení města se všemi ředitelkami, ředitelem a vedoucími učitelkami hradeckých mateřských škol se uskutečnilo ve středu 16. června, den poté následovalo setkání s ředitelkami a řediteli ZŠ, ZUŠ a DDM. Na programu jednotlivých setkání bylo nejen zhodnocení letošního školního roku, ale také sdělení informací týkajících se léta a příštího školního roku.

Náměstek primátora Martin Soukup rovněž na setkání s ředitelkami MŠ poděkoval ředitelkám, které letos odcházejí do důchodu, dále poblahopřál těm ředitelkám, které v poslední době oslavily významné životní jubileum.

„Se zástupci vedení škol se setkáváme pravidelně dvakrát ročně – před Vánocemi a před letními prázdninami. Jednotlivé koordinační schůzky byly i přípravou na blížící se prázdniny, kdy se ve školách uskuteční řada oprav. Na základě pozitivních ohlasů můžu konstatovat, že tato pravidelná setkávání u zástupců mateřských a základních škol patří mezi velmi oblíbené akce,“ řekl náměstek primátora Martin Soukup.

„Jsem ráda, že město pravidelná setkávání pořádá, protože vždy vyřešíme řadu věcí a dozvíme se spoustu informací o plánech. Navíc je to příležitost, jak se v neformálním prostředí setkat s ostatními kolegyněmi. Pozvání na toto setkání, které je spojeno s obědem, a to říkám i za kolegyně, si vždy moc vážíme. Vnímáme to jako ocenění naší práce a důkaz toho, že nás vedení města bere jako partnery,“ uvedla Ivona Struhařová, ředitelka MŠ Kampanova.

Slavnostní setkání s řediteli MŠ

Slavnostní setkání s řediteli MŠ

Slavnostní setkání s řediteli MŠ

Slavnostní setkání s řediteli MŠ

Slavnostní setkání s řediteli MŠ

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty