SKA Petrohrad zamíří do Hradce

Právo | 19.7.2011 | rubrika: Východní Čechy | strana: 10 | autor: (jbs)

HRADEC KRÁLOVÉ – Velký svátek hokejových fandů se 28. července uskuteční v Hradci Králové. Prvoligoví hokejisté místního klubu HC VCES se utkají s předním týmem prestižní KHL, s celkem SKA Petrohrad. Vstupenky na tento zápas jsou v prodeji v informačním centru na Gočárově třídě v Hradci Králové, objednat si je fanoušci mohou i na webu www.hchk.cz.
„SKA Petrohrad je velice silný tým, mezi jehož hvězdy patří například Arťuchin, Jašin a další. Jde o přátelské utkání, nicméně tento zápas je velice významný. Jde snad o nejvýznamnější zápas, který se kdy na našem zimním stadionu odehrál,“ konstatoval náměstek hradeckého primátora a předseda představenstva klubu Martin Soukup (ODS).
Generální manažer klubu Aleš Kmoníček by si přál, aby hradecké hokejisty přišlo povzbudit co nejvíce fanoušků. „Výrazná podpora fanoušků nám určitě pomůže. Aby byla návštěvnost co nejvyšší, určili jsme cenu vstupenky jen na 120 korun. Když jsme ohlásili, že budeme hrát s Petrohradem, řada fanoušků očekávala cenu vstupenky výrazně vyšší, myslím si tedy, že jsme touto cenou mnohé potěšili,“ řekl.

Regionální mutace| Právo - Východní Čechy

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty