Rodinné pasy v Hradci Králové nabízí stále více organizací

Rodinný pas Slevy rodinám s dětmi, které předloží rodinný pas, poskytuje už i Koupaliště Flošna. Kompletní seznam organizací poskytujících slevy v rámci rodinných pasů je uveden na webu www.rodinnepasy.cz , kde mohou zájemci najít detailnější informace o celém projektu.

Mezi další místo, kde v Hradci Králové držitelé rodinných pasů získávají slevu, patří Centrum přátelské rodině – Budulínek, v němž je poskytována 10% sleva například na některé pořádané kurzy. 15% slevu na vstupném mohou majitelé rodinných pasů využít při vstupu na Bílou věž.

Do projektu je zapojeno mimo jiné i Informační centrum Hradec Králové, které nabízí 15% slevu na komentované prohlídky. Rodinné pasy přinášejí výhodu například také ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové, kde po předložení rodinného pasu zájemci obdrží 10% slevu na roční registrační poplatek. 

„Výhodou rodinných pasů je, že rodiny s dětmi ušetří na vstupném, systém je ovšem výhodný i pro samotné zapojené organizace, protože jsou propagovány na webu rodinnepasy.cz. Další rozšíření tohoto prorodinného systému na území města vítám,“ uvedl náměstek primátora Martin Soukup.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty