Novým královéhradeckým zastupitelem je Bedřich Koros

mesto.png Uvolněné místo v hradeckém zastupitelstvu v řadách ODS obsadil Bedřich Koros. Nahradí tak Leoše Hegera, který rezignoval na post zastupitele na posledním zasedání zastupitelstva, a to ke dni 31. března 2010.

„Právě při práci v zastupitelstvu se projevuje obrovská setrvačnost velkých projektů. Vzpomínám si například, že pozemky pro současný Terminál hromadné dopravy jsme vykupovali už v roce 1998. Doufám proto, že i dnešní zastupitelé připravují něco pro příští vedení radnice,“ říká Koros a zároveň dodává, že při správě města je třeba  myslet strategicky a dívat se i do vzdálené budoucnosti s nadhledem a bez stranických klapek.

Pětašedesátiletý Bedřich Koros již funkci městského zastupitele v Hradci Králové zastával, a to od roku 1994 až 2006. Do tohoto volebního období byl na kandidátce ODS na dvacáté pozici. Bedřich Koros v minulosti působil jako vedoucí konstrukčního oddělení ve společnosti ZVU POTEZ a ve volebním období 1998-2002 vykonával funkci náměstka královéhradeckého primátora. Jeho největší vášní je v současné době zejména létání s radiem řízenými elektrovětroni.

Bedřich Koros složil do rukou primátora slavnostní slib zastupitele 27. dubna 2010.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty