Návštěvníky wellness studia na Koupališti Flošna lákají čokoládové masáže i tření solí z Mrtvého moře

Snímek z masáží v areálu Koupaliště Flošna Vodní radovánky na novém hradeckém Koupališti Flošna, které provozuje Správa nemovitostí Hradec Králové, lákají tisíce návštěvníků. Od zahájení provozu do konce července jich branami koupaliště prošlo celkem 77 tisíc. Zájem je však nejen o samotné koupaliště s atrakcemi, ale návštěvníky láká také wellness studio, jehož hlavní sezona však teprve přijde.

„Wellness studio od doby zahájení provozu do konce července navštívilo celkem 300 osob. Oblíbeno je především při chladnějším počasí, jeho hlavní sezona nás teprve čeká. Dosavadní ohlasy na naše wellness studio jsou vynikající. Nejvíce jsou v něm využívány sauny a masáže. Překvapilo nás, že se teď velké oblibě těší solný peeling,“ řekla Jaroslava Bernhardová, která je pověřena řízením příspěvkové organizace Správa nemovitostí Hradec Králové.  

Dodala, že solný peeling si skutečně u návštěvníků wellness studia získal oblibu. A jak vlastně solný peeling funguje? „Jednoduše. Vejdete do parní kabiny, kde se prohřejete. Po určité době si vezmete sůl z Mrtvého moře, kterou si v parní kabině protíráte pokožku. Je to vynikající způsob čištění pórů. V posledních týdnech jde tento peeling na dračku,“ konstatoval vedoucí Koupaliště Flošna Jan Konvalinka.

Uvedl dále, že jsou lidé nadšeni i z toho, kolik je ve wellness studiu nabízeno masáží. „Hostům se líbí především rozmanitost nabídky. Klasické masáže nabízí leckdo, v areálu Koupaliště Flošna si však zájemci mohou „vychutnat“ například čokoládové masáže, medové masáže, provádíme i aromatické masáže, za zmínku stojí rovněž zábal v banánových listech,“ řekl Konvalinka.

„I díky wellness studiu bude areál Koupaliště Flošna fungovat pro Hradečany a návštěvníky města celoročně, což bylo našim cílem. Pro obyvatele města se tak rozšířila nabídka možností k trávení volného času. Chtěli bychom, aby se nabídka možností k trávení volného času ještě rozrostla. Generel sportovišť, který jsme nechali zpracovat, počítá například s vybudováním umělých kluzišť na různých místech Hradce Králové, dále s vybudováním stezek pro in-line bruslaře, rovněž s výstavbou menších plaveckých bazénů,“ uvedl náměstek primátora Martin Soukup.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty