Mobilní svoz nebezpečných složek komunálního odpadu, objemných odpadů a odpadů ze zeleně

Mobilní svozy - Hradec Králové Zajištění celé akce bude probíhat dle níže uvedeného harmonogramu zastávek s časovým rozvrhem. Odpady přineste v uvedených termínech osobně - nelze je odkládat na stanoviště předem ani po odjezdu z důvodu jejich nebezpečnosti (např. pro děti či zvířata). Stavební odpad lze ukládat POUZE ve sběrných dvorech. Platí pouze pro fyzické osoby (občany města Hradce Králové). Bližší informace - 841 600 600

Co všechno můžete přinést: ●Barvy, laky, tmely, mořidla, lepidla a jejich zbytky, znečištěné piliny, ztvrdlé štětce ●Fotochemikálie - vývojky, ustalovače, barviva, bělidla, inkousty, tonery ●Oleje, maziva, zaolejované hadry, tuky ●Baterie - akumulátorové i suché články ●Ředidla, rozpouštědla, kyseliny, louhy, tužidla ●Léky a zdravotnický materiál ●Zářivky a úsporné žárovky ●Postřikové látky ●Chladící a hydraulické kapaliny ●Kosmetika - odlakovače, přelivy, laky, krémy ●Další nebezpečné odpady - brzdové destičky a spojkové kotouče, dehet, antikorozní prostředky, obaly od sprejů, nádoby se zbytky jiných škodlivin ap. ● Pračky, chladničky, televizory, rádia, pneumatiky ap. ●Odpady ze zeleně ●Velkoobjemový odpad - nábytek, koberce, kamna aj. ●Železo a jiné kovy.

2.10.2010  
8:30 - 8:50 Březhrad (točna MHD)
8:55 - 9:15 Březhrad - Obvodní / Poštovní (křižovatka)
9:20 - 9:35 Březhradská (u bytovek)
9:45 - 10:05 Jungmannova (točna MHD)
10:10 - 10:30 Bezručova (garáže U Zvoničky)
10:35 - 10:55 Poděbradova (U Jelena)
11:00 - 11:25 Jiráskovo náměstí
11:30 - 11:50 Sokolovská / Dykova
11:55 - 12:15 Jungmannova (u Metuje)
13:30, - 13:50 Bezručova / Baarova (před ZŠ)
13: 55 - 14:15 Fráni Šrámka / V Lipkách (u prodejny Albert)
14:20 - 14:40 Nerudova Telecom ( u č.p. 158)
14:50 - 15:10 Labská kotlina I. - V Lipkách (u Meinlu)
15:15 - 15:30 Tylovo nábřeží (mezi mosty)
15:35 - 15:55 Masarykovo náměstí
3.10.201  
8:30 - 8:50 Svinary - hospoda U Karla
8:55 - 9:15 Svinary - prodejna
9:20 - 9:40 Svinary - K lesu x K borku
9:45 - 10:05 Malšova Lhota (u ZŠ)
10:10 - 10:30 Malšova Lhota (za čekárnou MHD)
10:35 - 10 55 Malšova Lhota (u požární zbrojnice)
11:00 - 11:20 Kmochova / A. Doležala (parkoviště)
11:25 - 11:45 Zámostí (za ZŠ)
13:00 - 13:20  Jandova / Zákrejsova
13:25 - 13:45 Na Kotli (parkoviště č.p. 1175)
13:50 - 14:10 Moravská (u restaurace Morava)
14:15 - 14:35 Čajkovského (parkoviště č.p. 955)
14:40 - 15:00 E. Destinové (točna MHD)
15:05 - 15:25 Na Hrázce (u hospody)
15:30 - 15:55 Na Drahách (točna MHD)
9.10.2010  
8:20 - 8:40 Hradecká - hospoda U Dvora (parkoviště)
8:45 - 9:05 Příčná (u prodejny)
9:10 - 9:30 Na Břehách / M. Pujmanová
9:35 - 9:55 Hradecká ( za hospodou Na Rozcestí)
10:00 - 10:20 Na Potoce / Školská (parkoviště)
10:25 - 10:45 Štefánikova (parkoviště u č.p. 308)
10:50 - 11:10 Hvězda (parkoviště)
11:15 - 11:45 Machkova / K Labi
13:00 - 13:20 Duran (točna MHD)
13:25 - 13:45 Sezemická / Suchého (parkoviště)
13:55 - 14:15 Roudničská - K Rybníku (uprostřed ulice)
14:20 - 14:40 Roudničská (točna MHD)
14:45 - 15:20 Hlavní (točna MHD)
10.10.2010  
8:20 - 8:40 Na Biřičce / Mužíkova
8:45 - 9:05 Přemyslova / U Myslivny
9:10 - 9:30 Prašingerova (za kostelem)
9:35 - 9:55 Husova (u hřiště)
10:00 - 10:20 Husova (u Hvězdárny)
10:25 - 10:45 Pod Zámečkem č.p. 404
10:50 - 11:20 Blodkova / Pod Strání
12:35 - 12:55 Durychova (parkoviště)
13:00 - 13:20 Pod Zámečkem / Na Rozhraní
13:25 - 13:40 Médium (parkoviště)
13:45 - 14:05 Benešova Harmonie I. (parkoviště)
14:15 - 14:35 M. Horákové - Velehradská - U Křížku
14:40 - 15:00 M. Horákové (točna MHD)
15:05 - 15:20  Albert Brožíkova (parkoviště)
15:25 - 15:40 Benešova (bývalá prodejna Jiskra)
23.10.2010  
8:15 - 8:35 Slezské Předměstí - Bří Stefanů – (Stoletá)
8:40 - 9:00 Slezské Předměstí-SNP-nádraží ČD
9:05 - 9:35 Slezské Předměstí - Severka
9:40 - 10:10 Slezské Předměstí - Jižní - parkoviště
10:15 - 10:35 Orlická kotlina - Ladova (u prodejny)
10:45 - 11:15 Věkoše - U Slavie
11:20 - 11:55 Věkoše - Na zahrádkách – parkoviště
13:20 - 13:40 Slatina - Obecní (u transformátoru)
13:45 - 14:05 Slatina — u prodejny
14:10 - 14:30 Piletice - točna MHD
14:40 - 15:00 Rusek - u rybníka
15:05 - 15:25 Pouchov - Velká x Piletická
15:30 - 15:55 Pouchov - Velká - U kostela
24.10.2010  
8:30 - 8:50 Nezvalova / Orlické nábřeží (parkoviště)
8:55 - 9:10 Velké náměstí (u morového sloupu)
9:15 - 9:35 Škroupova / Průmyslová
9:40 - 10:00 OD TESCO (náměstí 28. října)
10:05 - 10:25 Hořická (u prodejny Meinl)
10:30 - 10:50 Vančurovo nám.(parkoviště OSPAP)
10:55 - 11:15 J. Krušinky (parkoviště Foma)
12:30 - 12:50 Plácky - Kydlinovská x M. Malého
12:55 - 13:15 Plácky - u hospody U Valtrů
13:25 - 13:45 Plotiště - zast. MHD U Doležalů
13:55 - 14:20 Plotiště - točna MHD - P. Jilemnického x Říčařova
14:25 - 14:55 Plotiště - P. Jilemnického ZŠ
30.10.2010  
8:30 - 8:55 Plačice - Pardubická /u svazu chovatelů/
9:00 - 9:30 Kukleny — Denisovo náměstí
9:35 - 9:55 Kukleny - Pražská / plynárny
10:00 - 10:20 Kukleny -  nám. E. F. Buriana
10:25 - 10:45 Sv. Dvory - Dvorská x Drtinová
12:00 - 12:20 Sv. Dvory - Dvorská - Ferda
12:25 - 12:45 Sv. Dvory - Dvorská x Cihlářská
12:55 - 13:15 Sv. Dvory - Chaloupky, u č.p. 47
13:25 - 13:55 Sv. Dvory - Kozlovka (točna MHD)

Masarykovo náměstíMobilní svozSvoz objemného odpadu

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty