Koupaliště Flošna v Hradci Králové uvítalo stotisícího návštěvníka

moderniobec.ihned.cz | 1.6.2011 | rubrika: ModerniObec.iHNed.cz | strana: 0 | autor: Magdaléna Vlčková

Praha, 1.6.2011

Netrpělivě očekávaný okamžik nastal v pondělních odpoledních hodinách. Stotisícím návštěvníkem je maminka, která na Flošnu zavítala se třemi dětmi. Jako dárek obdrží slevu na vstupném v hodnotě 2.000,- Kč.

Oficiální předání ceny proběhne dne 10. června v odpoledních hodinách na koupališti Flošna. Předání dárku budou přítomni nejen zástupci koupaliště Flošna, ale i náměstek primátora města Hradec Králové Martin Soukup.

V tento den bude zahájeno i potápění v 50 metrovém bazénu pod dohledem zástupců plavecké školy. Návštěvníci si budou moci na pár minut vyzkoušet, jaké to je být potápěčem.

"Pokud teplé počasí přetrvá, mohl by dvousettisící návštěvník projít branou koupaliště už tento rok,“ dodala Jaroslava Bernhardová ze Správy nemovitostí Hradec Králové.

Další novinkou pro aktivní odpočinek bude od 3. června zahájení cvičení Zumby a cvičení na trampolínkách v prostoru vrchní terasy. V bazénech již byl zcela zdarma několikrát za den zahájen aqua aerobic pod dohledem profesionální instruktorky, kterého se může zúčastnit každý návštěvník Flošny.

Magdaléna Vlčková
tisková mluvčí MmHK

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty