Koupaliště Flošna nabízí i hodinové vstupné

Foto z koupaliště Správa nemovitostí Hradec Králové od 13. 6. na letním Koupališti Flošna nabízí hodinové vstupné, jehož cena je 30 Kč pro dospělou osobu a 20 Kč pro děti od šesti do patnácti let, osoby nad 60 let, studenty a ZTP. V období od 13. 6. do 23. 6. bylo prodáno 50 hodinových vstupenek za plnou cenu a 20 vstupenek zlevněných.

„Z technických důvodů je tato možnost vstupu možná pouze pro majitele čipových hodinek,“ řekla Jaroslava Bernhardová, ředitelka Správy nemovitostí Hradec Králové. Dodala, že tato služba je aktivní v dopoledních hodinách od 9 do 12 hodin a ve večerních hodinách od 19 do 21 hodin. Uvedené časy byly odvozeny ze sledování údajů návštěvnosti během dne a z komunikace s lidmi, kteří mají o tuto službu zájem.

„Koupaliště nově nabízí i dvacetiprocentní slevy ze vstupného pro děti mateřských škol, žáky základních škol a studenty středních škol s místem poskytovaného vzdělání na území města Hradec Králové, ovšem jen v průběhu školního roku při návštěvě tříd s učiteli v rámci tělesné výchovy nebo školních výletů,“ uvedl náměstek primátora Martin Soukup.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty