Jaký byl první měsíc provozu letního koupaliště a kolik lidí ho už navštívilo?

Letní koupaliště Otázky pro Jaroslavu Bernhardovou, pověřenou řízením organizace Správa nemovitostí p.o., Hradec Králové.

Ačkoliv léto do Hradce nahlédlo zatím jen na pár dní ve své opravdové podobě, koupaliště uvítalo dvacetitisícového návštěvníka už v těchto dnech. Největší zájem je samozřejmě o tobogán, který se sjíždí na duších, jump a také divokou řeku. Pozitivně lidé vnímají vyhřívání bazénů na teplotu cca 26°C. Samozřejmostí je po celý den dohled proškolenými plavčíky.

Na jaké další novinky byste pozvala občany na Flošnu?

Novinkou je mj. program s animátorem. Probíhá zdarma za příznivého počasí každý den a je určen pro všechny věkové skupiny. Absolvovat můžete pouze tu část, kterou chcete. Animátor je aktivní a oslovuje návštěvníky, nosí černé tričko s nápisem. Stará se také o zábavu dětí v dětském klubu. Na léto plánujeme ještě jednu slečnu animátorku, která bude předcvičovat oblíbený tanec Zumba. Lekce Zumby spojují tradiční aerobní cvičení se základními kroky salsy. To vše na veselou a zábavnou hudbu. V krátkosti jen dalším zpestřením bude večerní plavání pod osvětlením, diskotéky, módní přehlídky atd. Pro období školních prázdnin chystáme diskotéky v areálu koupaliště, dozor bude zajištěn po celou dobu konání. Každé pondělí a čtvrtek patří horní prosluněná terasa naturistům.

A jaké výhody mají návštěvníci čipových hodinek?

Kromě zvýhodněného vstupného mají majitelé čipovek ještě jednu příjemnou výhodu. Nemusí čekat ve frontě k pokladně při vstupu a mohou projít přímo ke čtečce. Čipové dobíjecí hodinky můžete zakoupit v prostorách Plaveckého areálu. Dobití těchto hodinek můžete provést na recepci Aquaparku - Městských lázní, na pokladně Plaveckého bazénu 50m a na pokladně Koupaliště Flošna a lze  jimi platit v těchto areálech.  Čipové hodinky lze dobít při prvním nákupu již od 100 Kč.

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty