Díky čipovým hodinkám na koupaliště bez fronty

Koupaliště Flošna Hradec Králové První týdny provozu nového městského Koupaliště Flošna ukázaly, že když jsou horka, u pokladen se tvoří dlouhé fronty. Těm se však lze snadno vyhnout. Stačí mít dobíjecí čipové hodinky.

„Branami koupaliště od zahájení provozu prošlo už více než dvacet tisíc návštěvníků. Nutno však říct, že ne všichni z nich se k bazénům dostali bez fronty. Přitom řešení je jednoduché. Stačí si za 200 Kč koupit čipové hodinky, první dobití je možné od 100 Kč. Jejich majitelé mohou jít přímo k turniketu, kterým bez problémů projdou. Rychle, bez fronty u pokladny. Všem lidem, kteří plánují navštěvovat koupaliště častěji, tedy nákup čipových hodinek doporučuji,“ uvedla Jaroslava Bernhardová, která je pověřena řízením příspěvkové organizace Správa nemovitostí Hradec Králové.  

Dodala, že čipové hodinky, které se prodávají v budově Městských lázní, je možné využívat nejen při vstupu na Koupaliště Flošna, ale také v Aquaparku - v Městských lázních a v padesátimetrovém plaveckém bazénu.

„Mnoho lidí o možnosti využívat čipové hodinky stále neví, postupně se ale informace o jejich výhodách ve městě rozšiřuje, což poznáváme na vzrůstajícím zájmu o tyto hodinky.  K dnešnímu dni jsme jich zatím prodali 1650, z toho od začátku května do 23. června jich bylo prodáno celkem 380,“ řekla Jaroslava Bernhardová.

Čipové hodinky však nemají pouze výhodu v podobě toho, že jejich držitelé nemusí stát ve frontě u pokladny: „Snažili jsme se, aby vstupné na našem koupališti bylo cenově příznivé, což se podařilo. Celodenní vstup stojí 90 korun, ale majitelé čipových hodinek zaplatí za celodenní návštěvu jen 80 korun, stejně jako lidé, kteří platí městskou kartou. Hodinky lze pořídit i pro děti. Samozřejmě Koupaliště Flošna nabízí i další slevy, například rodinné. Děti do šesti let mají vstup zdarma, bezplatné je i využívání atrakcí,“ konstatoval náměstek primátora Martin Soukup.

Zdroj: Tisková zpráva Správy nemovistostí Hradec Králové

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty