Pozvánka na Slavnostní zahájení mistrovství Evropy v basketbalu žen 2017 na Basket Square i s videomappingem

Logo_official_640x480.jpg [14. červen 2017]  Jste srdečně zváni na Slavnostní zahájení Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které se koná ve čtvrtek 15. června 2017 od 19 hodin ve Fanzóně před zimním stadionem.

V tomto prostoru nazvaném Basket Square se v 19 hodin rozproudí zábavní program se soutěžemi pro fanoušky a ve 21 hodin naváže oficiální zahájení šampionátu.


Při ceremoniálu se divákům poprvé představí víla Shiny, která je maskotkou turnaje, Olga Lounová zazpívá oficiální hymnu ME, kterou sama složila, a na závěr dojde i na exkluzivní videomapping, promítaný na stěnu pivovaru naproti zimnímu stadionu.


Na zahájení budou vedle zástupců jednotlivých týmů také patronky šampionátu, vicemistryně světa Ivana Večeřová a Eva Hlaváčková Vítečková. Oficiální uvítání pak zazní od šéfů evropského basketbalu, předsedy České basketbalové federace Miroslava Jansty i zástupců městské a krajské samosprávy.


Od 19 hodin si na Basket Square bude možné vyzkoušet třeba i basketbal 3x3 a na stáncích budou k dispozici také oficiální upomínkové předměty.

První zápasy ME jsou na programu v pátek od 12:30, kdy se v Hradci utkají Bělorusko s Itálií a na pražské Královce (v sousedství fotbalového stadionu Sparty na Letné) Belgie s Černou Horou. Český tým se poprvé dostane do akce v pátek od 18 hodin ve vyprodané hradecké aréně, kde pod vedením nové kapitánky Kateřiny Elhotové vyrukuje na nebezpečnou Ukrajinu.


Více informací o mistrovství Evropy žen v basketbalu, programu Fanzóny a Festivalu sportu naleznete zde.


Pozvanka_na_Slavnostni_zahajeni_ME_v_basketbalu_zen_2017.jpg

(Zdroj: Česká basketbalová federace)

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty