Nábřeží sportu 2013

Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu magistrátu města pro vás ve spolupráci s královéhradeckými sportovními kluby, tělovýchovnými a tělocvičnými jednotami připravil na neděli 15. září 2013 již druhé odpoledne plné sportu. Projekt z cyklu "Královéhradecká nábřeží" - Nábřeží sportu 2013 bude i letos přehlídkou známých i méně známých sportovních odvětví, s možností jejich vyzkoušení. Na pěti provizorních sportovištích jsou pro příchozí každého věku připraveny ukázky a exhibice nejen míčových sportů, tance, vodních sportů a bojových umění, ale i ostatních známých i méně známých sportovních odvětví. V pětihodinovém moderovaném programu na hlavním pódiu uvidíte dvacítku atrak tivních sportovních představení. Po celé odpoledne vám budou k dispozici ve více než padesáti stáncích zástupci hradeckých sportovních organizací, ve kterých se také
můžete setkat s úspěšnými královéhradeckými sportovci či trenéry.

  

SPORTOVNI_ODPOLEDNE_VARIANTA_B_SPOT_24072013.mp3 POZVÁNKA NA NÁBŘEŽÍ SPORTU.mp3 (1,03 MB)

Nábřeží sportu     

OBJEVTE méně známé sporty

 

VYZKOUŠEJTE si na místě jednotlivé sporty

  

OBDIVUJTE ukázky a exhibice

  

VYBERTE vhodný sport pro sebe i své děti

  

BAVTE SE sportem

 

POZNEJTE během odpoledne 44 královéhradeckých sportovních organizací a 47 druhů sportů

Kompletní program 2. ročníku Nábřeží sportu, seznam účastníků, 

situační plánek a další informace si můžete stáhnout ZDE

Nábřeží sportu - program

  

V této fotogalerii si můžete připomenout úspěšný 1. ročník Nábřeží sportu, který se konal v roce 2012.   

  

Další pozvánky na tento den

Královéhradecká krajská asociace Sport pro všechny zve nejenom cyklisty na XII. ročník tradiční akce "Město na kolech", která se koná taktéž v neděli 15. 9. 2013. Start a cíl akce před plaveckým bazénem mezi 10 - 11 hodinou. Registrace účastníků od 8,30 hod. Akce je zaměřena na všechny jízdní prostředky s vlastním pohonem (kola, brusle, koloběžky atd.)

 

Na Nábřeží sportu se s programem ROP Severovýchod (na stanovišti F) se můžete po celé odpoledne dozvědět, kde všude si v Hradci Králové a jeho okolí můžete zasportovat díky evropským dotacím. Když pak obujete kecky nebo sednete na kolo a vyrazíte se s nimi po městě podívat, co je nového, odmění Vás zajímavou cenou.

  

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty