Nábřeží sportu 2015

   

Nábřeží sportu

Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu magistrátu města pro vás ve spolupráci s královéhradeckými sportovními kluby, tělovýchovnými a tělocvičnými jednotami připravil již čtvrté nedělní odpoledne plné sportu. Projekt z cyklu "Královéhradecká nábřeží" - Nábřeží sportu 2015 bude i letos přehlídkou až padesáti známých i méně známých sportovních odvětví, s možností jejich vyzkoušení. Na pěti provizorních sportovištích jsou pro příchozí každého věku připraveny ukázky a exhibice nejen míčových sportů, tance, vodních sportů a bojových umění, ale i ostatních sportovních odvětví. V pětihodinovém moderovaném programu na hlavním pódiu uvidíte dvacítku atraktivních sportovních představení. Po celé odpoledne vám budou ve všech stáncích k dispozici zkušení zástupci hradeckých sportovních organizací, kteří jsou připraveni zodpovědět Vaše případné dotazy a ve kterých se také  můžete setkat s úspěšnými královéhradeckými sportovci či trenéry.

  

 Program, situační mapka, seznam účastníků a doprovodných akcí ke stažení ZDE: 
Nábřeží sportu Nábřeží sportu 

  

  

V této fotogalerii si můžete připomenout úspěšné minulé ročníky Nábřeží sportu.

  

Další pozvánky na tento den

Královéhradecká krajská asociace Sport pro všechny zve nejen cyklisty na XIV. ročník tradiční akce "Město na kolech", která se koná taktéž v neděli 13. 9. 2015. Start a cíl akce před plaveckým bazénem. Registrace účastníků od 8:30 hod., start v 10:00 hod. Akce je určena jak pro jízdní kola, tak i pro všechny vozíky, kočárky, odrážedla, brusle, koloběžky - vše s vlasním pohonem.

 

Na Nábřeží sportu se můžete také seznámit s projektem REKOLA

Rekola Hraec Králové z.s. je nově vzniklým spolkem, který si klade za cíl zavést a provozovat systém sdílení kol v Hradci Králové. Prostřednictvím jednoduché aplikace nebo SMS je možné si růzové rekolo půjčit již v pěti českých městech. Jedním z nich je od dubna letošního roku také Hradec Králové. Bližší informace získáte na akci Nábřeží sportu na stanovišti F.

 

  

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty