Mistrovství Evropy karate S.K.I.E.F. v Hradci Králové

MEskief2017logo640x480.jpg [15. květen 2017]  Mistrovství Evropy karate S.K.I.E.F. se bude konat od 17. do 21. května ve Fortuna Aréně a sportovní hale Třebeš. Třebešská hala bude v dnech 17.-18.5. hostit semináře, na kterých se představí nejdůležitější mistři karate světové e evropské federace SKIF – Nobuaki Kanazawa, Manabu Murakami, Rikuta Koga, Akio Nagai, Shiro Asano a Masaru Miura. Setkání těchto mistrů je naprosto ojedinělé, takto všichni společně v Evropě ještě nikdy netrénovali.

Kromě těchto seminářů, na které se může přijít podívat i veřejnost, se bude v Třebši konat i školení rozhodčích a zkoušky na technické stupně DAN (černé pásy). Tréninky mistrů budou probíhat ve středu a čtvrtek 17.-18.5. v časech 9.30 – 11.00 a 11.30 – 13.00.

 

V pátek 19.5. května pak vypuknou na zimním stadionu v Hradci Králové boje o tituly evropských šampionů. V pátek bude Fortuna aréna svědkem soubojů v kategoriích do 18. let a veteránů, tedy závodníků nad 40 let. Soutěžit se bude v kumite (zápasy) i v kata (technické sestavy). Začátek zápasů bude odstartován v devět hodin, ukončení se pak předpokládá okolo osmé večer. V sobotu proběhnou hlavně kategorie dospělých cvičenců, které budou korunovány soutěží o titul „Grand champion“, ve které se představí nejlepší z nejlepších jednotlivých váhových kategoriích, kteří spolu svedou boj bez rozdílu hmotnosti. Také v sobotu, stejně jako v neděli se začíná v devět hodin. V neděli pak jsou na programu týmy kata i kumite.

Kromě domácí reprezentace, která čítá 80 karatistů, se na tatami ve Fortuna aréně v rámci Mistrovství Evropy SKIEF představí závodníci například z Itálie, Polska, Maďarska, Německa, Ukrajiny., Rakouska, Rumunska, Belgie, Irska, Anglie, Belgie, Dánska, Švédska, Izraele, Turecka, Řecka, Srbska, Francie, Portugalska, Španělska, Švýcarska, Ruska či Slovinska.

Více informací naleznete na www.skief2017.eu, česká verze webu bude spuštěna.


karate.JPG

(Zdroj: SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.)

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty