Závody omezí provoz, lidé si však užijí noční koupání

Logo na web [17. březen 2017]  O víkendu 18. a 19. března 2017 se v plaveckém bazénu na Eliščině nábřeží uskuteční 3. ročník Velké ceny Hradce Králové v plavání. Tento závod je zároveň 1. kolem Českého poháru v plavání Arena cup 2017. Provoz plaveckého areálu proto bude omezen, návštěvníci si však budou moci užít nočního koupání.

Plavecký klub Hradec Králové očekává na závodech hojnou účast sportovců od nás i ze zahraničí. Na základě zkušenosti z loňského roku bude závodníkům k dispozici přes den i aquacentrum v městských lázních pro takzvané rozplavání a vyplavání. Padesátimetrový plavecký bazén bude kvůli závodům pro veřejnost celý víkend uzavřen, aquacentrum čeká omezený provoz. V sobotu bude pro veřejnost k dispozici od 18 až do 23 hodin a v neděli od 18 do 21 hodin. V aquacentru bude tedy o nadcházejícím víkendu probíhat pouze noční koupání.

Návštěvníci však zkrátka nepřijdou. Správa nemovitostí Hradec Králové, která areál provozuje, během těchto dvou dnů prodlouží pobyt v aquacentru o 15 minut navíc zdarma pro všechny druhy vstupného. Čili nejen jednorázoví návštěvníci, ale i majitelé čipových hodinek můžou využít navíc 15 minut pobytu v relaxační zóně aquacentra. Po oba večery bude navíc zapnuté podvodní osvětlení a celý večerní pobyt doprovodí příjemná hudba při ztlumených světlech. Noční koupání se v aquacentru koná vůbec poprvé a provozovatel zařízení doufá, že si najde řadu příznivců, kteří si tím vynahradí jeho uzavření přes den.

Obyvatelům i návštěvníkům krajského města a jeho okolí se naskytne ojedinělá možnost podívat se zdarma na Velkou cenu Hradce Králové v plavání z galerie padesátimetrového bazénu a poté ve večerních hodinách navštívit oblíbené aquacentrum.

Zdroj: SNHK

Nahoru

 

Volejte: +420 495 707 111

Kontakty